Açık
  • EURO
  • DOLAR

CORNER STORE PARKSİTE’DE HİZMETE AÇILDI

Aksaray Güncel - Aralık 23, 2019 10:14 A A

Aksaray Kültür Parksite’de Aksaraylıların merakla beklediği Corner Store mağazası büyük coşkuyla hizmete girdi.

Yeni nesil moda anlayışının hâkim olduğu, dünyaca ünlü markalardan oluşan ve tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında toplayan Corner Store, etiket fiyatı üzerinden net yüzde 50’ye varan indirimlerle kapılarını Aksaraylılara araladı.

Corner Store müşterilerine kadın, erkek, çocuk giyiminden; takım elbise, ayakkabı, kozmetik ve aksesuara kadar farklı kategorilerdeki ürünleri etiket fiyatı üzerinden net yüzde 20, 30, 45 ve 50 oranındaki indirimlerle sunuyor.

Aksaray’da yeniliklerin öncüsü olan ParkSite’de, global mağazacılık anlayışı ile hizmet veren Corner Store bünyesinde U.S. Polo, U.S. Polo  Kids, Mi, On Fashion,Keep Out,Daniel Bessi,Koton,Koton Kids,Pierre Cardin,İGS,Havan Menswear gibi seçkin elbise markalarını Cosmetic’s ismiyle L’Oreal Paris,Flormar,Pastel,Golden Rose, Maybelline Newyork markalı ürünler bulunuyor.

Hafta sonu dev indirimlerle hizmete giren mağazanın açılış kurdelesi yapılan duanın ardından Aksaray Belediye Başkan Vekili Hıfsı Peker, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen, İyi Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, Kültür Park Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kara, kurum müdürleri,  sivil toplum kuruluşlarının başkanları, iş ve siyaset camiası ve çok sayıda davetlilerle birlikte kesildi. (Egemen Gazetesi Haber Servisi)

Bu haber 1474 kez okundu.
1.474 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.