Açık
  • EURO
  • DOLAR

DEVA PARTİSİ AKSARAY İL TEŞKİLATINDAN GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI MAHMUT ESKİL’E ZİYARET

Aksaray Güncel - Aralık 9, 2020 13:25 A A

DEVA Partisinden Kapadokya gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil’e ziyaret

Aksaray’da Necati Coşkuner’in İl Başkanlığı’nda teşkilatlanmasını tamamlayan DEVA Partisi İl ve Merkez İlçe Yöneticileri Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil’i ziyaret ederek çalışmaları ve diğer konularda görüş alışverişinde bulundular.

İl Başkanı Necati Coşkuner, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Çapan İnceöz, Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı H. Hüseyin Ökçesiz, İl Genel Sekreteri Demet Perek, İl Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Koyak, Merkez İlçe Basın Sorumlusu Durmuş Dalkılıç ve Kadın Kolları Üyesi Merve Sarı Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil’i ziyaret ederek partinin çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler.

İl ve Merkez İlçe Yönetimlerini belirleyerek gerekli yetkili birimlere vererek yönetimlerin resmen oluştuğunu, il ve Merkez ilçe yönetimlerinin 30 ar kişiden oluştuğunu belirten DEVA Partisi İl Başkanı Necati Coşkuner kuruluş aşamasında bile vatandaşın gösterdiği teveccühün küçümsenemeyecek boyutlarda olduğunu söyledi. Coşkuner, önümüzdeki günlerde Genel Başkan Yardımcılarının da katıldığı bir toplantı ile basın mensupları ile bir araya geleceklerini, bu toplantıya Genel Başkan Ali Babacan’ın da katılma ihtimalinin yüksek olduğunu ancak henüz netleşmediğini belirterek; “Ülkenin içerisinde bulunduğu zor koşulların aşılması için yola çıktık. Vatandaşımızın da desteği ile bu zor günleri geride bırakacak, ülkeyi aydınlık günlere götürecek, ekonomik olarak bu sıkıntıları bitirecek bir yönetimin gelmesi için var gücümüzle çaba sarfedeceğiz” diyerek bunun için herkesin birlikte hareket etmesi gerektiğini belirtti.

Bu haber 1049 kez okundu.
1.049 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.