Açık
  • EURO
  • DOLAR

DİLİPAKIN YAZISI BİZİM SÖYLEDİKLERİMİZİN TEYİDİ DEĞİL Mİ?

Aksaray Güncel - Mayıs 2, 2019 13:54 A A

Belki bazı kişiler iftira atıyoruz diye söyleyebilir o yüzden linki de atıyoruz

http://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/abdurrahman-dilipak/memleket-apartmani-28338.html?utm_source=gazeteoku&utm_medium=referral&fbclid=IwAR3-8X4VXgxjdg-iyHSPJ3Mfe-LU1O-HTQGql__U2LN8LSh-9I5jU19rUN4

Bu yazıyı da  mı biz yazdırdık Hüseyin Efendi ? Gednel seçimide mi biz kaybettirdik? Sağda solda bizim yüzümüzden yağmur yağmadığını söyleyen beyler. Siz doğru dürüst evliyasınız ya siz yağdıraydınız. Bakan Korumasına bizi şikayet etmekle kendi pisliklerinizi mi kapatmaya çalışıyorsunuz. Hamza Aktürk ve Hüseyin Altınsoy Ak Partiye gönül verenlerin ve  Aksaray’ın günahı da vebali de sizin boynunuza. Evren Dinçer kaybetsin diye her türlü oyunu oynadınız her türlü iftirayı attınız. Genel Merkez Hüseyin Altınsoy’u aday yapmadı diye Genel Merkeze teşkilata kin ve nefret kustunuz. Siz değilmisiniz de bizi çağırıpta Ak Partinin parası yok, Evren Dinçer yeni evlendi kendi aç parası yok diyen siz değil misiniz? Vatandaşa Evren Dinçer’i kötüleyen siz değil misiniz? Evren Dinçer’e o kadar kötü söz söyleyip hakkında iftira attıktan sonra siz hangi yüzle onun yanında geziyorsunuz?

Yaptığınız pislikleri unutup şimdi günah keçisi mi arıyorsunuz. Biz Ak Partiyi kullanarak ihale almayız. Şaibelere karışmayız. Kendinizle bizi karıştırmayın. Genel Merkez her halikarda sizi görevden alacak Belediye Başkan yardımcılığı yaptığınız dönemi de unutmadık. O zaman görevi bıraktığınızda çarşıda yalnız gezdiğiniz günleri çok çabuk unuttunuz herhalde bizim her yerde bir bardak çayımız var ama sizin selam verecek yeriniz yok. Herkes haddini bilsin akıllı olun beyler. Yaptıklarınızı unutmadık unutturmayacağız….

 

Bu haber 1529 kez okundu.
1.529 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.