18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DİNÇER AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUM

Aksaray Güncel - Mart 17, 2020 10:46 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 105’nci yıl dönümü dolayısı ile mesaj yayımladı.

Başkan Dinçer, mesajında ‘’105 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milletimiz asla esaret altına alınamayacağını tüm dünya milletlerinin hafızasına Çanakkale Deniz Zaferi ile kazımıştır. Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından olan Çanakkale Deniz Zaferi imkansızlıklar içinde bir milletin var olma mücadelesidir.

Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır.

Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının bıraktığı aziz vatanımızı muhafaza edeceğiz.

Bu şanlı zaferin 105. Yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnetle anıyorum.’’ Dedi.

Bu haber 1135 kez okundu.
1.135 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.