Açık
  • EURO
  • DOLAR

DİNÇER, “DAHA GÜZEL BİR AKSARAY İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Aksaray Güncel - Mart 10, 2020 07:03 A A

Aksaray Belediyesi havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarını yoğunlaştırdı. Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatıyla belediye ekipleri, şehrin dört bir yanındaki park, bahçelerde bakım ve onarım çalışması başlattı.

Aksaray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehir genelinde ağaçlarda mevsimlik bakım ve budama çalışmaları başladı. Ekipler, çalışmalarını insanların yoğun olarak kullandığı yeşil alanlarda, caddelerde, sokaklarda sürdürüyor.

Ağaçların mevsimlik bakımını yapan ekipler, olumsuz hava koşullarında tehlike arz eden ağaçlar ile trafik güvenliği tehdit eden ağaç dallarını kesiyor. Ağaçların düzenli gelişimini sağlamak amacıyla yapılan budama işlemleri önümüzdeki günlerde devam edeceği açıklandı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, kent genelinde yeşil alanlar başta olmak üzere şehrin birçok noktasında ağaçların mevsimsel bakımlarının yapıldığını vurguladı. Ağaçların düzenli gelişimi ve sağlıklı büyümesini sağlamak amacıyla çalışmaların süreceğini belirten Başkan Dinçer, “Daha güzel bir Aksaray için çalışmalarımız her alanda sürecek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 664 kez okundu.
664 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.