24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

DÜĞÜN SAHİPLERİNDEN DÜĞÜN SALONLARINA TEPKİ

Aksaray Güncel - Temmuz 8, 2020 10:10 A A

Aksaray’da aylar öncesinden düğün için düğün salonlarından gün alan ve kaparo veren düğün sahiplerini önce virüs sonrada düğün salonu işletmecileri vurdu.

Coronavirüsün başladığı ilk günden bu yana ülke genelinde eğlence mekanları ve düğün salonlarına gelen yasakla birlikte aylar öncesinden gün alan düğün sahipleri düğün salonlarına önden verilen paralarını geri alamadıklarını iddia etiler.

1 Temmuz tarihinden itibaren açılan düğün salonlarına getirilen kısıtlamalar karşısında bir çok düğün sahibi verdikleri paralarını alamadıklarını şöyle dile getirdiler,  ülke genelinde olduğu gibi dünyada etkisini sürdüren bir virüs var bu nedenle aylar öncesinden düğün yapmak için düğün salonlarından gün aldık, ancak gün almadan önce düğün salonlarına verdiğimiz bir miktar paralar var ancak bizler düğün salonlarına getirilen kısıtlama nedeniyle düğün yapmaktan vaaz geçmek zorunda kaldık , sade bir nikahı tercih ettik. Şimdi bizler verdiğimiz paraları nasıl alacağız onu düşünüyoruz ve kime başvuracağız diye tepkilerini dile getirdiler.

 

 

Bu haber 726 kez okundu.
726 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.