Açık
  • EURO
  • DOLAR

EMEKÇİ GAZETECİLERİMİZİN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLARIM

Aksaray Güncel - Ocak 9, 2020 13:19 A A

MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen Yaptığı Açıklamasında Gazetecilik, fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir. Türk basını milli mücadele yıllarında milli birlik ve beraberliğin sağlanması yönünde görevini en iyi şekilde yerine getirmiştir. Günümüzde de her türlü imkansızlıklara rağmen ayakta kalmaya çalışan vefakâr gazetecileri göz ardı etmemiz mümkün değildir.

Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır.” Yine Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli’nin belirttiği gibi “Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur.”

Bu anlamlı günde basın şehitlerimizi rahmetle anıyor, öncelikle Aksaray’ımızın değerli gazetecileri olmak üzere tüm gazeteci arkadaşlarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutluyor, hepsine sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir meslek hayatı diliyorum.

Bu haber 678 kez okundu.
678 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.