18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

EMNİYET MÜDÜRÜ KOLCU’DAN İADE-İ ZİYARE

Aksaray Güncel - Kasım 2, 2019 07:38 A A

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Aksaray Emniyet Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdikleri pek çok çalışma olduğunu, bunlara devam edeceklerini söyledi.

Bir süre önce Aksaray Emniyet Müdürü olarak atanan Murat Kolcu, Rektör Şahin’e iade-i ziyarette bulundu. Konuğuna kısaca kampüsü tanıtan ve ASÜ’deki çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Rektör Şahin, şehrin tüm dinamikleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını vurguladı. Kurumlar arası işbirliklerinin öğrencilerin yeni alanları tanıması anlamında kıymetli olduğunu söyleyen ASÜ Rektörü, “Ziyaretler, bilgilendirme toplantıları, konferanslar… Bu gibi etkinlikler hem kurumların çalışmalarını geliştiriyor, hem de öğrencilerin sosyal hayata dair bilgilerini arttırıyor. Aksaray Emniyet Müdürlüğü ile de bu minvalde pek çok çalışma yaptık, bu çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Emniyet Müdürü Murat Kolcu da Rektör Şahin’e daha önce gerçekleştirdiği ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 1067 kez okundu.
1.067 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.