16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

GALATA KREŞ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Aksaray Güncel - Ağustos 29, 2019 15:30 A A

Galata Kreş Sahibi Ali Eskil yayınladığı mesajında

“30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

30 Ağustos Zaferi, tarihi boyunca karşılaştığı tüm engelleri kardeşlik ruhuyla, bağımsızlık ve hürriyetinden hiçbir şekilde ödün vermeden aşan, Aziz Milletimizin gücünün inanç ve kararlılıkla ortaya konulması bakımından büyük bir anlam ifade etmektedir.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz; Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanarak bu güzel vatanı bize emanet etmiştir. Bizler de emanet aldığımız vatanımızı her alanda en üst seviyelere çıkarmak için bin yıldan bu yana sürdürdüğümüz kardeşlik ruhuyla, birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum. Saygıdeğer Aksaraylı hemşerilerimin ve Aziz Milletimizin, 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1295 kez okundu.
1.295 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.