16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

GALATA KREŞ SENDİKALARLA PROTOKOL İMZALADI

Aksaray Güncel - Haziran 18, 2019 21:07 A A

Galata Kreş Yaz sezonunda yeniliklerle çocuklara eğitime devam ediyor. Galata Kreş Sahibi M.Ali Eskil sitemize yaptığı açıklamada

“Galata Kreş Ailesi büyümeye devam ediyor. Kamu-Sen Aksaray  Başkanı Taner Kara ve Memur Sen Başkanı Murat Günaydın arasında imzalanan protokol kapsamında sendika üyelerimize yeni dönem kayıtlarımızda %25 indirim uygulanacaktır.

Galata’ da jimnastikk, bedensel gelişimin, büyüme, olgunlaşma, hazirbulunuşluluk, özgüven, ilgi ve yeteneklerin keşfi, doğru yerleştirme ve yönlendirmelerin yapılabilmesi, kinetik zeka ve farkındalık… vb. Gibi alanları da etkileyip desteklediğinden çocuk jimnastigini önemsiyoruz.

Her çocuğun özel, her bir günün boşa geçmeyeceği kadar değerli olduğunun bilinci ile yeni eğitim dönemine hazırız! Eğitim, aktivite, etkinlik, sosyal yaşam, eğlence ve iyi insan olma bilinci ile dopdolu bir sezon bizleri bekliyor! Bu güzellikleri birlikte paylaşmak için sizleri de kreşimize davet ediyoruz

Galata Kreş olarak yaz günleri başlıyor! Aksaray’da ilk kez; 0-6 yaş grubu tüm çocuklarımızın katılacağı, 1 hafta sürecek, hergün ayrı ayrı ve dopdolu etkinlikleriyle “bilim kampı” Temmuz ayının ilk haftasında başlıyor! Kayıt ve detaylı bilgi için kreşimize bekliyoruz.

Yazın sıcağında bunalan yavrularımızı havuz keyfi ile serinletiyoruz! Herkesi bekleriz ” dedi.

 

Bu haber 1374 kez okundu.
1.374 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 21:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.