Açık
  • EURO
  • DOLAR

GENÇLERİN VERİMLİ VAKİT GEÇİREBİLECEĞİ ALANLAR OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

Aksaray Güncel - Mart 16, 2020 09:09 A A

Aksaray Belediyesi, gençlerin güzel vakit geçirebilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için ihtiyaç duyulan okulların bahçelerine basketbol potası, voleybol direkleri, kamelyalar ve oturma bankları yaptı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer daha önce katıldığı Bayrak Törenlerinde bir araya geldiği öğrencilerin ve öğretmenlerin taleplerini yerine getirdi.

Başkan Dinçer, Güzel Sanatlar Lisesine yaptığı ziyaret esnasında öğrenciler basketbol potası yapımı, voleybol direklerinin yenilenmesi, oturma bankları eksikliğinin giderilmesi ve çöp kovalarının sayılarının artırılmasını talep etmişti. Öğrencilerin bu talebine kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Evren Dinçer ekiplere bu taleplerin karşılanması talimatını verdi. Başkan Dinçer’in talimatları doğrultusunda harekete geçen ekipler Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin taleplerini yerine getirdiler.

Göreve geldiği günden beri gençlerle sık sık bir araya gelerek onların ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Merkez Kız Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencilerinin okulları için istedikleri kamelya isteğine de kayıtsız kalmadı. Aksaray Merkez Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bahçesinde çevre düzenlemesinin yapılarak kamelya yerleştirilmesini sağladı.

Bu haber 578 kez okundu.
578 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.