Açık
  • EURO
  • DOLAR

GENEL BAŞKANIMIZ SN. KEMAL KILIÇDAROĞLU AKSARAY’DA MUHTARLARIMIZ İLE BULUŞTU

Aksaray Güncel - Ocak 18, 2020 10:07 A A

Aksaray CHP İl Başkanı Ramazan Koçak yaptığı açıklamada “Aksaray’lı ne diyor, Aksaray’lı bize nasıl bakıyor” düşüncesiyle ilimize gelen, Muhtarlarımız, STK Başkanlarımız ve Kanaat Önderlerimiz ile buluşan, bizleri onurlandıran ve gururlandıran Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na çok teşekkür ediyorum.

“Muhtarlar Buluşması” adı altında düzenlediğimiz toplantıya, zorlu kış şartlarında köyünden, kasabasından, mahallesinden gelerek davetimize icap edip katılan, ilgi gösteren Muhtarlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

Ayrıca, basına kapalı olan, öğleden sonraki toplantıya katılarak eleştiri ve önerileriyle bizlere katkı veren şehrimizin STK Başkanlarına ve kanaat önderlerine, toplantıların sorunsuz ve yoğun katılımla gerçekleşmesini sağlayan ilçe başkanlarımıza ve örgütümüze, organizasyonda görev alan milletvekillerimiz, Tahsin Tarhan’a, Ali Fazıl Kasap’a, Erkan Aydın’a, Bekir Başevirgen’e ve Genel Başkanımızın Aksaray’a girişinden çıkışına kadar titizlikle görev yapan, önlem alan başta Sayın Valimiz Ali Mantı olmak üzere Emniyet Müdürümüz Sn. Murat Kolcuya ve emniyet mensuplarımıza çok teşekkür ederim.

Bu haber 716 kez okundu.
716 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.