Açık
  • EURO
  • DOLAR

GİZEM HALI YIKAMA BAYRAM ÖNCESİ ŞEHİT AİLELERİNİN KOLTUK VE HALILARINI YIKIYOR

Aksaray Güncel - Temmuz 27, 2019 10:37 A A

Gizem Halı ve Koltuk Yıkama Firması Sahibi Aydın Çapacı Kurban Bayramı öncesi Aksaray’daki şehit ailelerinin halılarını ve koltuklarını ücretsiz yıkayarak bayram hediyesi sunuyor

Firma Sahibi Çapacı ” Aziz Şehitlerimizin bize emaneti olan şehit ailelerimize minnet borcumuzu bir şekilde ödemek istedik. Bu vesileyle vatan bayrak uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin 1. Derece Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Koçak’ı ziyaret  yakını olan şehit ailelerimize bizimde katkımız olsun istedik. Biz de şehit ailelerimizin halılarını ve koltuklarını ücretsiz yıkayıp teslim edeceğiz. Bugün bir şehit ailemizin evinde halı ve koltuklarını yıkıyoruz. Bu desteklerimiz devam edecek ” dedi.

Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Koçak”  Gizem Halı Yıkama Sahiibi Aydın Çapacı 2 ay kadar önce bizi ziyaretinde yaptığımız anlaşma ile şehit ailelerinin 1. derece yakınlarının halılarını ve koltuklarını ücretsiz yıkamak istediğini belirtmişti.  Gizem Halı ve Koltuk Yıkama Firmasının sahibi Aydın Çapacı’nın bu desteğinden dolayı  Aziz Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıktıkları için şahsım ve Tüm Şehit aileleri adına şükranlarımı sunarım” dedi.

Bu haber 2250 kez okundu.
2.250 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.