Açık
  • EURO
  • DOLAR

GÖNÜLLER HAZIR

Aksaray Güncel - Mart 9, 2019 15:26 A A

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan çalışmalarını hızlandırdı.
Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalarını yürüten MHP Adayı Sefer Alkan burada fabrikalarda çalışan işçiler ile buluşarak projeleri hakkında bilgi verdi.
Vatandaşlar tarafından gösterilen yoğun ilgi karşısında MHP adayı Sefer Alkan ” Gönüller Hazır” mesajını verdi. Projelerini işçileri ile paylaşan MHP Adayı Sefer Alkan şu ifadelerde bulundu; “Allah’ın izni ve siz hemşerilerimizin oyları ile Aksaray Belediye Başkanına seçilmem dahilinde tek Sevdamız olan Aksarayımız’ı birlikte yöneteceğiz. Dar gelirliler için ‘Ay Kart’ projemiz yine dar gelirli vatandaşlarımız için ‘Arsa Projemiz’ ‘Aksarayspor için kompleks projemiz’, şehrimizi daha dinamik yapmak için projelerimiz ile mesleğim gereği şehirciliğin ne anlamı olduğunu bilen bir kardeşiniz olarak Aksaray Belediye Başkanlığına aday oldum. Adaylığımı açıklarken ‘Gönüllüler Hazır’ sloganını görüyorum ki; bugün gerçek oldu. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan teşekkür ederim. Hep birlikte Aksaray’ı yöneteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Allah’ın izniyle ve sizlerin desteğiyle vereceğiniz Oy’dan pişman olmayacaksınız.”
“Şehri Ehline Emanet Edeceğiz”
Seçmenler ise MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a; “Şehri ehline Emanet edeceğiz. Harita mühendisi olan MHP Adayı Sefer Alkan’ın Aksaray’a hakettiği hizmeti en iyi şekilde yapacağından hiç şüphemiz yok. Projeleri, güler yüzü, çalışkanlığı ve bizlerin düşüncesine değer veren bizlerle birlikte yanımızda yer alan MHP Adayı Sefer Alkan’a başarılar diliyoruz. Oyumuz Cumhur ittifakına, tercihimiz MHP’dir” şeklinde konuştu.

Bu haber 1042 kez okundu.
1.042 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.