13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

GÜVEN TAZELEYEN KOÇAK’A BAŞKAN ESKİL’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksaray Güncel - Şubat 7, 2019 12:07 A A

 

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan 27. Olağan Genel Kurul Seçimiyle tekrar 3. Kez başkan seçilen Emin Koçak’ı Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil ziyaret etti.

Başkan Emin Koçak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kapadokya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mahmut Eskil  ziraat odasının çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziraat Odası Başkanlığı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Eskil , nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da ziraat odasının çalışmalarının son derece önemli olduğunu kaydetti. Ziraat odasının eskiden çok fazla bilinmeyen ve anılmayan bir kurum olduğunu hatırlatan Başkan Eskil, Aksaray’da bir ilke imza atarak Tarım ve Hayvancılık Fuarını Aksaray’a kazandırdığı ve önemli projelere imza attığı için Başkan Emin Koçak’a teşekkür etti.

Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ise ziraat odası olarak her zaman çiftçilerin, üreticilerin yanında olduğunu belirterek, çiftçiler için her türlü çalışmayı çekinmeden yapacaklarını söyledi. Ziraat odası olarak Aksaray’a önemli projeler kattıklarını belirten Başkan Koçak, çalışmaların hızla devam edeceğini kaydetti. Ziyaretinden dolayı Başkan Südemen’e teşekkür eden Başkan Koçak, Aksaray’da medya sektörünün de çok canlı olduğunu, kaliteli ve tarafsız yayın yapıldığını belirterek Kapadokya Gazeteciler Cemiyetinin tarafsız ve dik duruşuyla tebrik etti.

 

Bu haber 1637 kez okundu.
1.637 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.