14° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

HADDİNİZİ BİLİN BEYLER

Aksaray Güncel - Mart 29, 2019 07:23 A A

Bazı kişiler itirafları anlattıkça rahatlıyor. Bazı kişiler kendindeki kusurları görmeyip çok rahat eleştiriyor.. Şimdi bazı zatı muhteremler benim Ak Partili olup olmadığımı sorgulamış. Buradan yine söylüyorum ve ifade ediyorum. Ben Ak Partli bir gazeteciyim. AK Parti davasına gönül vermiş fakat AKEPELİ olmayan bir  Ak Partili gazeteciyim. Bazı zatı muhteremler bin bir türlü pislik yapacak bunları örtmek isteyecek bizde bunları görüp yazınca Gökten Öztürk Ak Partiye ihanet etti diye yaygara koparacaksınız öyle mi? Evren Dinçer’i halen severim. 2017 de Aksaraya ben tanıttım ve İl Başkanı Hüseyin Altınsoyla ve Haluk Şahin Yazgı ile ben tanıştırdım. Parti içerisinde kavgalar ayyuka çıktı..Doğruları yazınca senden kötüsü olamaz. Cumhur İttifak kuruldu. Ankara’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli birlik beraberlik içinde hareket ediyorlar peki siz Aksaray’da niçin MHP’lileri seçmenlere düşman gibi gösteriyorsunuz. Niçin İYİ Partililerle saf tutuyorsunuz ? Ondan sonra Gökten’in Ak Partiliğini sorguluyorsunuz öyle mi? Şurda kaldı 2 gün herkes ateş çemberinde beni konuşturmayın gerçekleri yazarsam bazı kişiler evlerinden çıkacak yüzü bulamaz… Ak Partiye Aksaray’da ihanet edenler belli onlara gücünüz yetmiyor değil mi? Sonra baktınız önce kimi sorgulayalım hemen aklınıza Gökten Öztürk geldi değil mi? İhanet çetelerini bildiğiniz halde niçin onlarla mücadele edemediniz gücünüz yetmedi değil mi?

Ben mi böldüm Ak Parti Aksaray İl Teşkilatında 8-9 gruba ayrılmanız?. Menfaatleriniz çatıştı  istedikleriniz olmadı. Ama siz günah keçisi arıyorsunuz? Yemezler bu sefer. Ak Partide bazı kişiler bazı kişilere benim yanımda küfretmediniz mi. Açıklayın onları da buyrun hodri meydan? Fake sahte hesaplarla bana şantaj yapan siz değil misiniz?

2 gün kaldı efendi durun. Eğer herşeyi tüm gerçekliğiyle konuşursam bazı kişileri Aksaraylı tükürükte boğar. Haddinizi bilin

Bu haber 2003 kez okundu.
2.003 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.