13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

HÂLÂ AKILLANMADIN MI HÜSEYİN EFENDİ?

Aksaray Güncel - Nisan 19, 2019 09:54 A A

Dava aşkı lafla değil duruşla olur. Kim kimle ne plan yapar hangi adamını nereye getirir bilmem ama biz REİS için AK parti, RECEP TAYYİP ERDOĞAN için bir davada bütünleştik. Birbirimizi bu davada saydık sevdik. Bizim zeminimiz buz değil ki hesap yapalım.

Dağ bölgeside bizim

Çöl bölgeside bizim

Bayıraltı da bizim

Su üstü köyleride bizim

Ekeciği de bizim

Not:Kıymetli hemşehrilerim dün yaşadığımız bir anının özeti.

Dün akşam Facebook sosyal medyada gezerken sevgili kardeşim Yılmaz İlhan’ın sayfasında bu yazıları okudum ve alkışladım ardından Kürşat Kalkan kardeşimin sayfasında ki yazıları görünce oldukça hak verdim. Kürşat Kalkan’ın yazısı ise şöyle

“Dünde söyledim. Bugün de. siz kimseyi ötekileştiremezsiniz.

Dün Yılmaz İlhan size rest çekti.

Yarın Ahmetler

Diğer gün Mehmet ler.

Ak parti kimsenin babasının çiftliği olamaz.

Bu davayı bu hale getiren, göz yuman, sessiz kalan herkesi kınıyorum. O kadar oy kaybetmeniz yetmiyor mu pişkin pişkin konuşanlara sesleniyorum.

Yanında durmayan adamı soruyor. Sen soru soracak bir başarı yakaladın da biz mi kördük? Bu soruyu Ben soruyorum. Bu kayıpların hesabını çıkıp açıklayacak var mı?. Neyin hesabı yapıldı? neden bu oyları kaybettin İl Teşkilatı? . İlk 10 da neden ırkçılık yapıldı?. Bizleri hangi mahalleler kurtardı.? 4 günde 3 defa belediye başkan makamına girmekle başkan olunsaydı. Dün vekaleten bakanlar bugün orada olurdu. Belediye başkanı rozeti çıkardı. Herkesin belediye başkanı olacak. Herkesi kucaklayacak. REİS Böyle diyor. Böyle yapmayanlar silindi. O koltukta değil. Bir şey bilmiyor diyip akıl verdiğiniz başkan, 12 resmi, il başkanı dâhil 20 kişinin gayri resmi  (ortaya çıkmadan, alttan alttan, gizli gizli) aday adayı olmasına rağmen Reise kendini kabul ettirmiş biri. SİZ bunu unuttunuz galiba. Orada İl Teşkilatına konuşulanları kandilden dolayı burada konuşmayacağım”

ABA ALTINDAN KİME SOPA GÖSTERİYORSUN?

Ben de diyorum ki 48 mahalle muhtarı seçimle geldi. Tek tek oy topladı. 16 Ak parti, 12 MHP 3 İYİ parti ittifak meclis üyeleri de parti oylarıyla geldi. Aksaray’ın meclis üyeleri,  Şehri temsil edecekler İl ve İlçe Başkanı sizleri değil. Hüseyin Altınsoy ve İl Teşkilatı seçimden sanırım daha ders alamamışsınız, 48 mahalle muhtarından 40 a yakın  mahalle muhtarına hesap soracağız diyerek aba altından sopa göstermeye başladınız sizin amacınız muhtarlar değil ? Muhtarlarla Sayın Evren Dinçer’i karşı karşıya getirip Belediyeyi çalışamaz hale getirmek.  Çok sayıda ki bize değil MHP’ye çalıştı diyerek, MHP’yi Evren Dinçer’e düşman etmeye çalışmanızın maksadı MHP ile Evren Dinçer’i karşı karşıya getirmek 12 tane MHP Belediye Meclis Üyeleriyle  Belediye Başkanının arasını açıp Belediyeyi çalışamaz hale getirmek mi? Hüseyin Altınsoy ve Hamza Aktürk bu oynadığınız oyunlar ve küçük hesaplar tutmaz

Ha aldanma gafil,  tek olan Allah

Bu haber 2210 kez okundu.
2.210 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.