18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

HASANDAĞI YAMAÇ PARAŞÜTÜ 25-31 AĞUSTOSTA YAPILACAK

Aksaray Güncel - Haziran 27, 2019 15:43 A A

Yamaç paraşütü sporunun, Dünyada düzenlenen en büyük organizasyonu PARAGLIDING WORLD CUP YAMAÇ PARAŞÜTÜ DÜNYA KUPASI Aksaray Hasandağında gerçekleştirilecek

Aksaray Vali Yardımcısı Şahin Bayhan Başkanlığında yapılan toplantıya. GSM Cüneyt Alkan, Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan, Türkiye Hava Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve Organizasyon Sorumlusu Abdullah Kahraman, Basın mensupları katıldı. 25-31 Ağustos tarihleri arasında yapılması planlanan PARAGLIDING WORLD CUP YAMAÇ PARAŞÜTÜ DÜNYA KUPASI programında Medyanın bu konuda neler yapabileceği görüşüldü.

Aksaray Vali Yardımcısı Şahin Bayhan yaptığı açıklamada “25-31 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan yarışmada  bir hafta süresince Aksaray semaları rengarenk yüzlerce paraşüt ile şenlenecek olup tüm organizasyon halkımıza açık olarak düzenlenecektir. Halkımızın özellikle de gençlerimizin farklı kültürlerle kaynaşması, doğa ve havacılık sporu ile kucaklaşması sağlamak amacı ile Hasan dağı kalkış alanına halkımızın ulaşımı ücretsiz olarak sağlanacaktır” dedi.

Bu haber 1380 kez okundu.
1.380 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.