Açık
  • EURO
  • DOLAR

HASAT BAYRAMINDA CUMHURBAŞKANIN YANINDA OLAN MI

Aksaray Güncel - Temmuz 31, 2019 12:46 A A

 

YOKSA İL BAŞKANIN YANINDA SAHADA GEZİYOR GÖRÜNTÜSÜ VEREN VATANDAŞA HATIR SORMAYAN YÜZÜNE BAKMAYANLAR MI BU ÖDENEĞİ ÇIKARTTI

Ak Parti Genel Merkezi Türkiye Genelinde Bazı İl ve İlçe yönetimlerini görevden alınacağını duyurunca Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve avanesi yalan makinesini yanında mı taşıyor.

Aksaray’a Selde hasar gören çiftçilere 500 TL ödenek çıkartıldığında Cengiz Aydoğdu nerdeydi ve neden itiraz etmedi.

 Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Hasat Bayramında çiftçiye 5.000.000 TL ödenek çıkartırırken onun yanındamıydınız da İlknur İnceöz’ün kabul ettirdiği 5.000.000 TL’yi siz yaptırmış gibi Hüseyin Altınsoy ile birlikte haber yaptırmaya utanmıyor musunuz. Aksaray halkı sizin bu yalanlarınızdan nefret ediyor ve tiksiniyor. 

% 34 oy  kaybettiren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Cengiz Aydoğdu  kendi kasabalarınızda bile seçimi alamazken çok büyük zafer kazanmış gibi sadece 2 niz ve avaneleriniz koltuk gidecek diye yalandan sahaya mı inmeye başladınız. İşiniz düşünce mi vatandaşa selam veriyorsunıuz onlarla muhatap oluyorsunuz. TBMM’de yanınıza gelen Aksaray halkını makamınıza kabul etmeyip onlardan kaçıyorsunuz. Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Ak Parti Aksaray Miletvekili Cengiz Aydoğdu yüzünden Aksaraylılar Ak Partiden nefret etmeye başladı. 

Mustafa Yenisan ve Cengiz Aydoğdu  sizin   sayenizde Aksaray’daki 400 yataklı Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi bir sağlık ocağı kadar çalışmazken Ereğli İlçesine Kadın doğum için hasta sevk ediliyorsa benim değil sizin ayıbınız. Sağlığa getirdiğiniz rantçıların arkasında durmanız Aksaray halkına ihanetten başka bir şey değil. Siz de haklısınız  kim olduğu bilinmeyen Mustafa Yenisan’ın İl Başkan yardımcısı yapıp Hastaneyi yönettirmeye kalkarsanız bunun altından daha çok şeyler çıkar. 

 Mahmut Eskil

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

 

Bu haber 1391 kez okundu.
1.391 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.