15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

HOOPPPPP DEDİK

Aksaray Güncel - Eylül 17, 2019 16:20 A A

Geçtiğimiz haftalarda bir haber yapmıştım. Bazıları afette çiftçinin yanında olur bazıları ise Çilek yemeye gider diye. Helvadereye kendilerine göre çıkartma yapan Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Milletvekili Cengiz Aydoğdu  MHP Helvadere Belediye Başkanı Arif Bellikli’ye telefon ederek Cumartesi günü Belediyeyi açtırarak kendilerini ziyaret ettiler. O esnada bana bir telefon geldi. Almış olduğumuz duyumlarda Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy Belediye Başkanı ile özel görüşmek istemiş, Helvadere Belediye Başkanı Arif Bellikli bunun etik olmadığını kendisinin MHP Belediye Başkanı olduğu davetlerini ret etmişti.

Kendilerince Helvadere Kasabasına çıkartma yaptıklarını fakat MHP’li Belediye Başkanını Ak Parti davetini ret ettiği için geri Aksaray’a ellerinde çilek yiyerek dönmüşlerdi. Cumhur İttifak olarak beraber seçime girdiniz. Bu yaptığınız etik mi? Hangi MHP’li Beledye Başkanlarına bize gel diye davet götüreceksiniz?

Trasnfer mevsimi mi başladı

1- Siz Sayın Cengiz Aydoğdu kendi kasabanız olan Yeşiltepe’de Belediye Başkanı CHP’li madem o kadar etkili birisiniz niçin kendi kasabanızda Ak Parti birinci olamadı ve CHP’ye kaptırdınız

2- Ak Parti İl Başkanı Sayın Hüseyin Altınsoy kendi kasabanızda Belediyeyi MHP’ye kaptırdınız. Yenikent Belediye Başkanına niçin bizim partiye gel diyemiyorsunuz. Çünkü etik değil. Siz kimsenin haberi olmayacağını sanarak kimse duymaz Helvadere Belediye Başkanı Arif Bellikli’yi ikna ederiz, Ak Parti saflarına geçer beraber oluruz dediniz bu etik mi?

3- Ak Parti İl Başkanlığı kongreleri ertelenmesi için niçin dua ediyorsunuz ?

Yazacak çok şey var ama zamanla, yavaş yavaş yazacağız

Kendiniz çok akıllı milleti aptal görmeyin… Haa şunu unutmadan da söyleyeyim, Ali Babacan Aksaray il Teşkilatını yavaş yavaş oluşturuyor. Belki Aksaray’da Ak Parti içinden şu an yönetimde tutunamayan bazı kişilerle pazarlık yapıldığını da unutmayın

Bu haber 5069 kez okundu.
5.069 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 16:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.