Açık
  • EURO
  • DOLAR

HÜSEYİN ALTINSOY’A TEPKİLER BÜYÜYOR

Diğer - Ekim 2, 2019 12:56 A A

Yaklaşan kongre öncesinde Aksaray AK Parti İl Teşkilatında mevcut il başkanı Altınsoy’un genel merkez tarafından aday gösterileceği dedikodularının gündemde kalmak için yapıldığı iddia edildi..

Gün geçmiyor ki Aksaray AK Parti teşkilatı hakkında çıkan dedikoduları asıl çıkış noktasının ise gündemde kalmak için yapıldığını biliyormusunuz?

Her gün yeni bir dedikoduyla güne başlıyoruz.

Kendi dedikodularına kendileri de inanıyor..

2004 yılında %72 ile kazanılan bir belediyeden eser kalmadı…

Her gecen yıl bu şehir AK Partiye olan güvenini kaybetti. Neden kaybetti biliyormusunuz?

Her gün çıkan yeni dedikodulardan bıkan halk yeni bir oluşum içine girdi. Buda partiye olan sempatiyi her gecen gün kaybettirdi.

Şimdide yeni bir dedikodu ortaya çıktı.

Mevcut il başkanı Hüseyin Altınsoy yaklaşan kongre öncesinde genel merkez  tarafından tek liste çıkacağını yaymış kimden öğrendiniz derseniz fısıltı gazetelerinden.

Ha şunu da söylemeden geçemiyorum sayın Altınsoy Sivil Toplum Kuruluşlarını Cumhurbaşkanının talimatıyla başkan oldum diye gezip birde onu sosyal medyada haber yaptıran il başkanı Altınsoy’dan başkası yok mu bu şehirde? Kamuoyu oluşturmana gerek yok başkan…

Bırak da ona genel merkez karar versin..

Bakın %72’lik bir partinin her gecen seçimde nerelere geldiğini gördük. 650 oyla zar zor belediye alındı. 4 milletvekili oldu 2 milletvekili eğer şuan seçim olsa belki o iki vekili de bulamayacağız.

Bu partiye yıllarını vermiş Gönültaşları dinledik.

16 yılda nerden nereye geldik.

%72’lerden %40’lara geldik. 4 vekille yola çıktık, her seçimde evdeki bulgurdan da olduk. Aksaray her gecen gün AK Partiyi Ak Parti de Aksaray’ı kaybediyor. Nedeni ise iyi bir teşkilatın olmaması. böyle giderse ne 2 vekil kalır nede belediye buna son kararı tabiki genel merkez söyleyecek yoksa işimiz gerçekten zor diyen gönüldaşlar karar tabi ki genel merkezin Altınsoyun değil. Altınsoy mu büyük yoksa genel merkez mi?  

 

 

Bu haber 1730 kez okundu.
1.730 Okunma sayısı
Diğer - 12:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.