15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İL VE İLÇE BAŞKANI BU AYIP SİZE YETER

Aksaray Güncel - Mart 20, 2019 15:24 A A

Koskocaman Bakanı davet ediyorsunuz Bakan geliyor bir tane vatandaş yok daire müdürlerinin tamamını topluyorsunuz teşkilatttan partiden kimse yok gerçek parti adamlarını gerçek dava adamlarını küstürdünüz. Aksaray Tarihinde hiç yapılmayanı yaptınız Aksaray’a ilk kez gelen bir Bakanı daire müdürleri ve meydanda makam araçlarıyla karşıladınız teşkilatın seni ciddiye alsaydı adam yerine koysaydı 300 kişiden oluşan teşkilatta 3 kişi olmazdı.

Gittiğiniz yerde bazı insanlara hakkımı helal etmiyorum diyenler sizin gibi İktidar Partisini rezil edenlerden helalik isteyen yok. Önce Ananons Arabalarınızın parasını ödeyin bir iktidar partisinin parası yok diye bu kadar kendinizi küçük düşürmeyin.

Ak Partiye gönül veren gece gündüz koşturan dava adamlarını küstürmeseydin  belki 3 yüz 5 yüz kişi gelirdi. İl ve İlçe Başkanı sizi tebrik ediyorum bir iktidar partisi bir ilde bu kadar yok sayılabilir. Rakipleriniz bunu başaramadı siz başardınız. Hiç mi televizyonları izlemiyorsunuz sayın Binali Yıldırım İstanbul’da gezdiği yerde hiç ayırt etmeden bütün siyasi partilerin seçim bürolarını ve il ve ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor. Bir hafta içerisinde 2 bakan geliyor siz Cumhur İttifakında kendi ortağınız olan MHP’yi davet etmiyorsunuz. MHP’yi düşman olarak görüyorsunuz. Size uyanda peşinizden gelenlere de yazıklar olsun. Evren Dinçer seni buraya aday olarak Hüseyin Altınsoy göndermedi. Seni buraya Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gönderdi İl ve İlçe Başkanının kuklası olan bir adam Aksaray’ı nasıl yönetecek diyen yorum yapan  vatandaşlara verecek bir cevap bulamıyoruz. sizde bir cevap varsa LÜTFEN BİZE DE AÇIKLAYINDA VATANDAŞI BİLGİLENDİRELİM

Bu haber 2145 kez okundu.
2.145 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.