Açık
  • EURO
  • DOLAR

İŞ ADAMLARI SARILMAZ VE ADAK’DAN TAM DESTEK

Aksaray Güncel - Kasım 22, 2020 08:26 A A

İngiltere de et entrika ve güzelik sahibi Ramazan sarılmaz Aziz miyar yönetim kurulu başkanı Ramazan adak Aksaray belediye spor’a zorlu Adıyaman 1954 maçı öncesinde sürpriz bir ziyarette bulunarak baklava ve meyve ikram ettiler.Aksaray belediye spor’un başarılı Teknik Direktörü Çüneyt tiryaki ise kendilerine verilen destekten dolayı çok memnun olduklarını söyledi. Tiryaki iş adamları Ramazan adak ve Ramazan sarılmaz’a teşekkür ederek.antrenman bitimi Keyifli bir ortamda yenilen meyve ve baklavan’ın ardından oyuncular teknik heyet ve iş adamları hatıra fotoğrafı çektirdi: haber :foto: Mustafa Altınsoy✍️

LİDER ADIYAMAN 1954 HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Siyah beyazlılar Adıyaman 1954 ile Pazartesi günü oynayacağı erteleme maçının hazırlıklarını taktik ağırlıklı antrenmanla devam ettirdi.

Aksaray belediye spor teknik direktör Çüneyt tiryaki yönetiminde Dagılğan spor Tesisleri’nde Adıyaman 1954 ile oynayacağı maçın hazırlıklarını devam ettirdi. siyah beyazlılar antrenmana ısınma koşusuyla başladı. Saha kenarına kurulu istasyonlarda ısınmaya yönelik koordinasyon çalışması yapan ekibimiz daha sonra gruplar halinde çalıştı. Dönüşümlü olarak kanat, şut, gol ve duran top organizasyonlarıyla antrenmanı sonlandırdı.

Antrenmanın ardından Keyifli bir ortamda yenilen meyve ve baklavan’ın ardından oyuncular teknik heyet ve iş adamları hatıra fotoğrafı çektirdi:

haber :Mustafa Altınsoy

Bu haber 656 kez okundu.
656 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.