12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İşçilerle, Tatlı Yediler, Tatlı Konuştular

Aksaray Güncel - Mart 22, 2019 15:55 A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan son tur çalışmalarına devam etti. Sefer Alkan’ın durağı OSB oldu.

Organize Sanayi Bölgesinde işverenler ve çalışanlar ile bir araya gelen MHP Adayı Alkan, cami çıkışında OSB çalışanlarına tatlı ikram etti. Siyasetin her alanında üretime öncelik verilmesinin altını çizen Alkan; “Üretim ve istihdam bir toplum için olmazsa olmazıdır. Allah’ın izniyle vereceğiniz destekler sonucunda 31 Mart günü çalışkan kadrolarımız ile işin ehli olan bizler Aksaray’da üreten ve istihdamı destekleyen bir belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. OSB çalışanlarının sorunlarına önlem için projelerimiz ile çözümlerimiz hazır. Allah nasip eder Aksaray Belediye Başkanlığını kazandığımız zaman ayrımcılık, bencillik ve duyarsızlığa geçit vermeyerek, sorunlara anında müdahale de bulunacağız. Cumhur ittifakında hizmet vardır, devlet ve millet sevgisi vardır.

Aksaray; tecrübesiz ellere bırakılmamalı. Şehirciliği ve şehirde yaşanan sıkıntıları sizinle birlikte yaşayan bir Aksaraylı olarak sorunların çözümü bizdedir. Bizler bu şehrin tozunu yutan, emekçi ile birlikte olan, bu şehirde yaşayan ekibiz. Çalışkan kadromuzla birlikte zafere birlikte ulaşacağız. Belediyemiz 24 saat hizmet esasında zorda kalanlara yardım edilecektir. Aksaray’ımız tesadüflere bırakılamaz. Bu şehrin sevdasını tatmayanlar bu şehri yönetemez. Yüksek Harita Mühendisi olmam dolayısıyla şehir yönetimini ve şehir planlamasını biz iyi biliriz. Aksaray’ı biz yönetiriz”  dedi.

 

Bu haber 1619 kez okundu.
1.619 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.