15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ÖZHAN TÜREMİŞ’TEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Aksaray Güncel - Aralık 14, 2018 14:53 A A

İyi Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş Yerel Seçimler Öncesi Türkiye Objektif sitemizin Genel Yayın Koordinatörü Gökten Öztürk ile görüşerek çarpıcı açıklamalarda bulundu. 31 Mart 2019 gecesi Aksaray Belediye Başkanlığı seçimini kazandığımızda İYİ Parti rozeti ile değil Aksaray ile 400 bin kişiyi kucaklayacağız dedi.

İyi Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş ” Allah’ın izniyle İyi Partiye çok büyük bir teveccüh var. Siz de farkettiniz ki sizle röportaj yaparken partimize gelen Aksaray’ın sayılı müteaahiteri, iş adamları ve diğer partilerden gelen kişilere şahit oldunuz ve röporatjımız istemeyerekte olsa sık sık kesildi. İyi Parti Aksaray Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi  aday adayları müracaat ediyor. İlçe ve belde belediye başkan aday adayları da bununla birlikte sayımız oldukça yükseliyor. Partimize Aksaray  Belediye Başkanlığı için  şu an 4 aday adayı müracaatını yaptı. Bu arkadaşlarımız

1- İlhan Çetin İnşaat Mühendisi OSB Bölge Müdür Yardımcısı

2- Cumali Bozdoğan Mali Müşavir Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı

3-Şevki Terlemez Azmi Milli Yönetim Kurulu Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Aksaray ve Konya TMO Müdürlüğü

4- Fehmi Kuyucu Sarraf Çarşı Esnafı

Önümüzdeki günlerde Aksaray Belediye Başkan Adayımız, İlçeler ve Belde Belediye Başkan Adayları, Belediye Meclis Üyesi, İl Genel Meclis Üyesi adaylarımız basına tanıtılacak. % 90 İhtimalle yapılan istişarelerde İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan EREL Aksaray Belediye Başkan Adayımız olabilir. Biz kişilerle uğraşmıyoruz. Biz Aksaray’a yapacağımız projelerle geleceğiz. Nasıl Aksaray Milletvekili seçimlerinde İyi Partiye büyük teveccüh gösterdiyse aynısını Aksaray Belediye Başkanlığı seçimlerinde de gösterecektir.  31 Mart 2019 gecesi Aksaray Belediye Başkanlığı seçimini kazandığımızda İYİ Parti rozeti ile değil Aksaray ile 400 bin kişiyi kucaklayacağız” dedi.

Bu haber 1785 kez okundu.
1.785 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.