Açık
  • EURO
  • DOLAR

Kadın Girişimciler İnceöz’le Buluştu

Aksaray Güncel - Ağustos 28, 2019 17:42 A A

 

TOBB Aksaray Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi Kurulu Başkanı Berrin Özan ve Kurul Üyeleri AK Parti Milletvekili İlknur İnceöz’ü AK Parti İl Binası’nda ziyaret ederek, İcra Komitesi çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Kadın dayanışmasının önemine vurgu yapan Milletvekili İlknur İnceöz kadın girişimcilere tam destek verdiğini belirterek “Aksaray’ın gelişmesinde sizlere çok önemli işler düşüyor” dedi.
“5 dönemdir AK Parti’den milletvekili seçilen ilimizin tek kadın milletvekili, AK Parti Grup Başkanvekili olarak AK Parti’nin yönetimi başta olmak üzere birçok önemli konumda hem Türkiye hem Aksaray’a hizmet veren AK Parti Milletvekili İlknur İnceöz’e makamında nezaket ziyareti yaptık” diyen Türkiye Odalar Borsalar Birliği Aksaray Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi Kurulu Başkanı Berrin Özan “Milletvekilimizle kadın dayanışması hakkında çok güzel ve verimli bir söyleşi gerçekleştirdik. Milletvekilimizin nazik misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Milletvekilimizin destekleri ile önemli projelere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

“KADIN ELİ GÜZELLEŞTİRECEK”
Milletvekili İlknur İnceöz kadın girişimcilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Kadın girişimcilerimizin sayısı arttıkça kadın eli değdikçe ülkemiz, dünya ve ilimiz güzelleşecek. Aksaray’ımızın kadın girişimcilerinin yapmış olduğu marifetli çalışmaları görüyorum. Onlara her alanda destek vermek için elimden geleni yapacağımı şimdiden kendilerine ilettim. Kadın girişimcilerimizin birbirinden kıymetli üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TOBB Aksaray Kadın Girişimciler İl İcra Komitesi Kurulu Başkanı Berrin Özan Milletvekili İlknur İnceöz’ün kendileri ile yakından ve samimi olarak ilgilenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu haber 1517 kez okundu.
1.517 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 17:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.