Açık
  • EURO
  • DOLAR

KAHVEHANEDEKİ SİLAHLA YARALANMA OLAYINDA 6 KİŞİ TUTUKLANDI

Aksaray Güncel - Aralık 2, 2019 08:59 A A

Aksaray’da elindeki silahla bir kahvehaneye girerek bir kişinin yaralanmasına neden olan şüpheli ve ona yardım eden 5 kişi alınan ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar.

Olay Zincirli Mahallesinde bir kahvehanede meydana geldi. R.C(39) isimli şahıs kahvehanede oturduğu esnada bir kişi elindeki silahla kahvehaneye girerek kahvehanede oturan R.C(39)’sol bacağından vurduktan sonra olay yerinden kaçan şüpheli polisin sıkı çalışması sonucu olayın şüphelisi olan Y.G(39)’un Altınkaya köyü yakınlarında bulunan bir dağ evinde saklandığı bilgisini alan asayiş ekipleri yaptıkları operasyonla dağ evinde polislerin geldiğini fark eden şüpheli kısa bir kovalamacanın  ardından yakalandı. Yapılan köydeki aramalarda şüpheliye yardım etikleri belirlenen edilen Ali A. (53), Mustafa S. (24), Fırat C. (26) ve Hasan A. (22) isimli kişileri de gözaltına aldı. Alınan şüpheliler emniyetteki sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildiler.

Olayın neden kaynaklandığı ise  4 ay önce yaşanan bir bıçaklama olayından kaynaklandıüı ve R.C’nin ifadesini çekmediğinden kaynaklandığı iddia edildi.

Bu haber 513 kez okundu.
513 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.