Açık
  • EURO
  • DOLAR

Kamu Kurumları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Aksaray Güncel - Şubat 25, 2019 11:46 A A

 

Yürütülen hizmetlerin verimliliği ve kamu kurumları arasındaki koordinasyonun arttırılması adına kamu kurumları değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Aksaray Üniversitesi’nde düzenlenen toplantıda konuşma yapan Vali Ali Mantı; “Türk Milleti olarak en büyük değerlerimiz tevazu, hoş görü alçak gönüllülük, yardımlaşmadır. Devletin temeli adalet ile, adalet ise güven ile olur. Hepimiz birbirimize güvenmemiz lazım. Biz topluma örnek olmalıyız. Konuşmalarımızla, iş ahlakıyla ve kurumsal sorumluluklarımızla örnek birer birey olmalıyız. Yaptığımız işlerde kanun çerçevesinde açık ve dürüst olmalıyız” dedi.

Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf Şahin’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya; Aksaray Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş, İdare Mahkemesi Başkanı Şenol Karadeniz, Vali Yardımcıları Hakkı Loğoğlu, Gürkan Karaman, Şahin Bayhan ve Mustafa Türkcan, Emniyet Müdürü Ali Karabağ,    İlçe Kaymakamları ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri katıldı.

 

Bu haber 896 kez okundu.
896 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.