Açık
  • EURO
  • DOLAR

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

Aksaray Güncel - Haziran 18, 2020 11:47 A A

Av. Yasemin Turan Özdemir Hukuk İşleri Sorumlu İl Başkan Yardımcısı açıklamasında “Değerli hemşerilerimiz, siyasetinin içinde bulunan kadınlara yönelik yapılan cinsiyetçi saldırıları şiddetle kınıyoruz. Hangi siyasal partiye mensup olursa olsun kadınlar bizim başımızın üzerindedir. Unutulmalıdır ki Cennet anaların ayağının altına serilidir.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak yapmış olduğumuz basın açıklamalarını haberleştiren internet sitelerinin haberleri Facebook’ta paylaşmasının ardından bazı şahısların bizlere karşı; kifayetsiz, edepsiz ve hakaret içeren yorumları olmuştur.

Eleştiriler haricinde, bize karşı hakaret içeren yorumlar hakkında parti avukatlarımız anında savcılığa suç duyurusunda bulunmaktadırlar.

Son olarak yaptığımız basın açıklamasında Partimize ve Partililerimize hakaret eden Ü.G hakkında suç duyurusunda bulunulmuş olup ilgili tahkikatlarımız devam etmektedir.

Cinsiyetçi saldırılar ve hakaretlerle bizim toplumumuzun özüne yakışmayan bir davranıştır. Bunu yapanlara karşı yaptırımların arttırılmasını ve caydırıcı bir biçimde cezaların verilmesini Adalet Kurumlarından talep ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 888 kez okundu.
888 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.