12° Açık
 • EURO
 • DOLAR

KIRMIZI REİSHİ MANTARI EKİBİNDEN KAPADOKYA GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

Aksaray Güncel - Aralık 15, 2018 14:59 A A

KIRMIZI REİSHİ Ankara Distribütörü Zeynep Doğan ve Aksaray Distribütörü Ayşegül Ateş Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti KIRMIZI REİSHİ, ile ilgili çalışmalarını anlatan ekip KIRMIZI REİSHİ numenelerini hediye etti.

Türkiye Objektif sitesi olarak biz de ekiple röportaj yaparak sizlere KIRMIZI REİSHİ anlattık.

KIRMIZI REİSHİ, nedir?,

KIRMIZI REİSHİ, Çin tıp tarihinde yüzyıllarca kullanılan reishi mantarının farklı özleriyle üretilmiştir. Reishi mantarı kanserin bir numaralı düşmanıdır ayrıca meme kanserine, akciğer ve prostat kanserine set çekerek vücuda yayılmasını engellemektedir. Aynı zamanda antibiyotiklerin yerine getirmesi gereken işlemi Reishi mantarı yerine getirir.

KIRMIZI REİSHİ Faydaları nedir?

KIRMIZI REİSHİ Kalp, Karaciğer. Beyin ve Akciğer Koruyucusudur: KIRMIZI REİSHİ kalbin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayarak gün içerisinde kalp sıkışması gibi durumların oluşmasını engeller. Aynı zamanda özellikle kış aylarında bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olarak cilt hastalıklarına, kanser hastalıklarına ve unutkanlık adı verilen Alzheimer gibi hastalıkların da önüne geçmektedir.

KIRMIZI REİSHİ Saçları Canlandırır: Eğer saçlarınız cansızsa ve devamlı dökülüyorsa Gano Excel tüketerek canlı ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Diyabet Hastalığına Faydaları: Kan içerisindeki şeker seviyesinin düzensiz olmasıyla ortaya çıkan diyabet hastalığı çoğu zaman hastanelerde insülin ve farklı ilaçlar yardımıyla tedavi edilmektedir. Ancak bu ilaçların cilde yan etkisi olabileceğinden, içerisinde reishi mantarı bulunan gano excel hiç bir yan etki bulundurmadan bu hastalıkların iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Beden ve Ruh Sağlığına Yararları: Gano excel gün içerisinde yaşadığınız stres ve sıkıntıların en aza inmesine yardımcı olur. Mutluluk hormonu salgılayarak vücudun adaptasyon probleminin çözülmesini sağlar.

 • Gano Excel Bağışıklığı Güçlendirir: İçeriğinde reishi mantarı barındırması ile bağışıklığın kuvvetlenmesinde önemli etkiye sahip. Bileşimindeki aktif maddeler ile sağlığı olumlu yönde etkileyerek birçok hastalıktan bünyeyi koruyor.

KIRMIZI REİSHİ, Sabunu Gano Soap Faydaları nedir ?

 • Gano soap vücutta bulunan derinin kötü hücrelerden arınmasına yardımcı olmaktadır.
 • Cildinizi güzelleştirerek yüzünüzün pürüzsüz kalmasını sağlar
 • Gano soap içeriğindeki proteinler sayesinde vücudunuzda yeni hücrelerin oluşumunu sağlayarak, zarar gören dokularınızın kendine gelmesine yardımcı olur.
 • Eğer yüzünüzde sivilce ve akne gibi izler varsa Gano Soap kullanarak bu izlerden kurtulabilirsiniz.
 • KIRMIZI REİSHİ, sabunu olan Gano Soap kullanarak mantar, sedef, egzama, mantar, yara gibi cilt hastalıklarınızı tedavi edebilirsiniz.

 KIRMIZI REİSHİ, Ürünlerini kullanan fayda görüyor mu?

 • KIRMIZI REİSHİ, Ürünü Ganoderma: Ganoderma vücutta oluşabilen uyuşuklukların giderilmesi için kullanılır. Kan akışını hızlandırarak damarlarınızın esnek olmasına yardımcı olur.
 • KIRMIZI REİSHİ, Rooibos Çayı: Gano Rooibos çayı vücut içerisindeki toksinleri atarak bağırsaklarınızın gün içerisinde rahat çalışmasına yardımcı olur. Eğer böbrek rahatsızlığınız varsa bu çayı tüketebilirsiniz.
 • KIRMIZI REİSHİ,  Caffe Classıc: Gano caffe classıc şeker içermeyen özelliğinden ötürü diyabet hastalarının kullanacağı özellikle üretilmiştir. Aynı zamanda ağrı kesici özelliği de pek çok kişinin üzerinde test edilmiştir.
 • KIRMIZI REİSHİ,  Cafe 3+1: Oldukça yumuşak bir kahve olan Gano Cafe iştah kesici bir özelliğe sahiptir. Gün içerisinde bir bardak içerseniz çok fazla atıştırma isteği duymazsınız. Özellikle kış aylarında dirençsiz kalan vücudunuzun hastalıklara karşı dirençli kalmasını sağlar.
 • KIRMIZI REİSHİ,  Cafe Mocha ( Kapuçino ): Süt içermeyen kahve çeşidi köpüklü krema ile tatlandırılır. Bitkinlik, yorgunluk, unutkanlık, aşırı sinir ve dalgınlık gibi odaklanma sorunlarını giderir.
 • KIRMIZI REİSHİ,  Supreno ( enerji verir ): Enerji içeceğinin düzenli içildiği takdirde oldukça sağlığa faydası bulunur. Bunların başında ise; sinirlilik, performans arttırma, kan dolaşımının hızlanması, menopoz sıkıntılarının giderilmesi ve spermlerin kalitesinin artması gelir.

KIRMIZI REİSHİ,  Excel Zararları var mı?

Gano excel ürünlerinin aşırı tüketimi kullanan kişiye zarar verebilir.

 1. Gün içinde 1 fincandan fazla tüketmeyiniz 3-4 fincan stres yapabilir.
 2. Gece tüketilen içecek uykusuzluk yapabilir, tercihen gündüz içerseniz uyku problemi çekmezsiniz.

-Bize KIRMIZI REİSHİ tanıttığınız içinteşekkür ederiz

Haber: Gökten Öztürk

Bu haber 1988 kez okundu.
1.988 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.