16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KOSGEB’DEN VE BİLİM TEKNOLOJİDEN KIZILAY’A ZİYARET

Aksaray Güncel - Temmuz 9, 2019 14:41 A A

Aksaray KOSGEB Müdürü Hakan Koçak ve Bilim Sanayi Teknoloji Müdürü Refik Tezcan Kızılay Aksaray Şubesini ziyaret ettiler.

Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk ve Başkan Yardımcısı Ali Eren Öztürk tarafından karşılanan müdürler Kızılay Aksaray Şubesinin çok büyük bir değişim yaşadığını ve yapmış olduğu çalışmalardan dolayı duygulandıklarını belirttiler.

Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk KOSGEM Müdürü Hakan Koçak’a ve  Bilim Sanayi Teknoloji Müdürü Refik Tezcan’a Kıızlay’ın yardıma muhtaç ve afet zamanlarında halkın yanında olduğunu belirterek “Görevimiz sadece Kan bağışı toplamak değil. Biz Kızılay olarak yardıma muhtaç insanlarımıza ve Deprem Afet olağan üstü doğal afetlerde Kızılay olarak her zaman halkımızın yanındayız. Hiç kimse bu tür doğal afetlerin olmasını istemez bu durumlarad bile Kan ihtiyacı olan kişilere yardıma muhtaç kişilere yardım etmekle mükellefiz. Sağolsun birçok zengin iş adamı Kızılay’a yüklü bağış yapıyor onlardan da Allah razı olsun. Kurumumuza gelen KOSGEB Müdürümüz Hakan Koçak ve İl,Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Refik Tezcan ‘a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Bu haber 1627 kez okundu.
1.627 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.