Açık
  • EURO
  • DOLAR

KOVİD-19 DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Aksaray Güncel - Eylül 24, 2020 07:30 A A

Vali Hamza Aydoğdu: “Virüsü kontrol altına aldık”

İçişleri Bakanlığı genelgesi ve Kovid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe, temizlik denetimi gerçekleştirildi. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Emniyet, Jandarma, Tarım ve Sağlık ekiplerinden oluşturulan denetim ekipleri ile birlikte yapılan denetimlerde vatandaşlardan tedbirlere dikkatli şekilde uymalarını isteyerek, kentte virüsün yayılım hızının kontrol altına alındığını söyledi.

Yapılan denetimlerde vatandaşların maske ve mesafe tedbirlerini yerine getirdiklerini ifade eden Vali Aydoğdu esnaflarında temizlik ve diğer tedbirler konusunda önlemleri alarak etkin şekilde bu önlemleri uyguladığını söyledi.

Vali Aydoğdu denetim ekipleri ile birlikte çarşı merkezinde karşılaştığı vatandaşlar ile  işyerlerinde ziyaret ettiği esnaflara uyarılarda bulunarak maske, mesafe ve hijyen kurallarını hatırlattı.

Denetim ekipleri ile görüşen Vali Aydoğdu ekiplere : “Sizinle gurur duyuyoruz. Virüsü kontrol altına aldık. Şimdi bitirme zamanı. Çok emek veriyorsunuz. Allah razı olsun’ diyerek teşekkür etti.

Bu haber 439 kez okundu.
439 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.