Açık
  • EURO
  • DOLAR

KURTULUŞ SEFER’DE KURTULUŞ MHP DEDİ

Aksaray Güncel - Mart 19, 2019 14:53 A A

 

31 Mart yerel seçimler öncesinde çalışmalarını hızlandıran MHP adayı Sefer Alkan Laleli ve Selçuklu mahallelerinin ardından Kurtuluş Mahallesinde de tam destek aldı.
Yaklaşık 4 aydır sahalarda seçmenle buluşan MHP adayı Sefer Alkan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Haftasonu Laleli ve Selçuklu  mahallelerinde gövde gösterisinde bulunan MHP  aday Sefer Alkan aynı ilgiyi Kurtuluş Mahallesi’nde de gördü. Yüzlerce seçmenin katıldığı toplantıda yoğun ilgi nedeniyle  birçok seçmen toplantı yapılacak kahvehaneye sığmadığında  MHP adayı Sefer Alkan’ın  konuşmalarını dışarıda dinledi.
Kurtuluş Mahallesi’nde yüzlerce seçmene hitap eden MHP adayı Sefer Alkan; ” Yüzlerce oy vermemize rağmen sandıkta birinci çıkardığınız parti yıllardır Kurtuluş Mahallesi’ne bir hizmette bulunmadığını gördük.  Üç dönemdir hizmet alamayan Kurtuluş Mahallesi’ne vereceğiniz oylar ile 31 Mart sonrasında  kadromuzla birlikte Kurtuluş Mahallesi’nin hak ettiği değeri ve hizmeti vereceğiz.  Bizler seçimlere çıkarken Gönüller Hazır sloganıyla yola çıktık.  Bugün Kurtuluş Mahallesi’nde önceki gün Laleli ve Selçuklu Mahallesi’nde görmüş  olduk ki gerçekten Gönüller Hazır.  Aksaray kaderine terk edilen bir il olamaz.  Bu Şehirde yaşamayan bu şehirde sizlerle birlikte olmayan ve sizlerin sıkıntısını bilmeyen bu şehrinde sıkıntısını bilemez.  Yıllardır Aksaray’da yaşayan ve her zaman sizinle birlikte olan bir kardeşiniz olarak diyorum ki Bu seçim de  kullanacağımız oylar  ile Şehrimizi  tecrübeli, çalışkan ekibe teslim edelim.  MHP olarak kadromuzla beraber hazırız.  Aksaray’ın uzun yıllardır hak edip de alamadığı  hizmeti  MHP ile alacaktır.  Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.  31 Mart  günü verdiğiniz oylardan pişman olmayacaksınız.  Aksaray’ı hep birlikte yöneteceğiz”  dedi.
MHP adayı Sefer Alkan’ın konuşmaları ” Kurtuluş seferde” ” sefer bizden Zafer Allah’tan” ” seferimiz aksaray’a hayırlı olsun” ” çare seferde” ” Gönül  hazır Oylar üç Hilal’e” ” bu sefer olacak”  gibi sloganlar ile seçmenler tarafından  sık sık kesildi.

Bu haber 1352 kez okundu.
1.352 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.