12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Meral’den Zavlak’a destek,

Aksaray Güncel - Ocak 14, 2019 14:30 A A

 

Eskil eski Belediye Başkanı Şerafettin Meral sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada MHP’nin adayı Mustafa Zavlak’a destek vereceğini kendine has üslubuyla anlattı

İşte Meral’in açıklaması…

Değerli Eskil halkım, gazeteciler her hafta sordu: “Aday mısın, değil misin?” “Her zaman susma hakkımı kullanıyorum” dedim. Hiçbir zaman “adayım” demedim. “Milletin isteği, eskiler değişsin; genç adaylar olsun” diyordu. Bizde sonuna kadar bekledik, genç bir aday çıkar mı diye. Gördüğünüz gibi, en büyük partiye, en ters, en yaşlı, en eski, en arızalı adam aday gösterildi. Bu hal, milletin çok ağırına gitti. Ve millet, baraj gibi patlama noktasına geldi.

Bende her halimle, adaylığa hazır olmama rağmen; üç gündür Eskil halkını geniş çaplı dinledim. 30 yıl bana oy veren vermeyen herkes aşırı derecede ısrar ettiler. “Başkanım, bu sorunu ancak sen çözersin” dediler. Ben 30 Kasım’daki videolu basın açıklamamda, tüm Eskil’i çağırmıştım, birlik ve beraberlik yapalım demiştim. Şu anda birliğin yüksek derece de oluştuğunu gördüm. Her zaman Eskil için çalıştım. Kendi menfaatime hiç uğraşmadım. Şimdi de Allah’ın izniyle, hırsıma ve nefsime değil aklıma uyuyorum.

Baraj gibi patlamaya gelmiş, aziz Eskil halkına barajın kapağını açıyorum. Pırıl pırıl üniversiteli gençlere güzel Eskil’imizi emanet ediyorum. Tüm Eskil halkının Allah’ın izniyle bu oluşuma, en güçlü şekilde sahip çıkacağına yürekten inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun, sevgi ve saygılarımla.

Bu haber 1786 kez okundu.
1.786 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.