Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP ADAYI ALKAN, ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Aksaray Güncel - Şubat 26, 2019 16:43 A A

“ŞEHRİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ, KAZANAN AKSARAY OLACAK”
“ORTAK AMACIMIZ AKSARAY’DIR ”
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, seçim çalışmalarına hızlandırdı. MHP Adayı Alkan, resmi kurumları ziyaret ederek; “Aksaray’ı birlikte yöneteceğiz ve kazanan Aksaray olacak” dedi.
MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın ilk durağı Defterdarlık oldu. Defterdarlık çalışanlarını ziyaret eden MHP Adayı Alkan, daha sonra ise Tapu Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karayolları Müdürlüğünü ziyaret etti. Aksaray’ın ve Aksaray’da yaşayan vatandaşların hizmetin en iyisine layık olduğunu ifade eden MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Konum itibari ile gelişmekte olan şehrimiz hizmeti tam alamamasından dolayı onca yılı boşa gitti. Bu sefer Aksaray için görev vakti bizim, görev vakti Aksaray ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’nindir. Aksaray’ı elele vererek birlikte yöneteceğiz. Kazanan Aksaray olacak, kazanan Aksaraylı olacak. Kent konseyi projemiz ile Aksaray için yapılması düşünülen projeler ile Aksaray’ımıza daha güzel hizmet vermek için kollarımızı sıvayacağız. Çarpık yapılaşmayı önlemek için revizyona gideceğiz. Mahallelerimiz için kentsel dönüşüme geçeceğiz” ifadesine yer verdi.
“Şehirler Girişleri İle Anılır”
“Tek amacımız Aksaray” diyen MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan; “Şehirler girişleri ile anılı ve hatırlanır. Bu kapsamda şehrimizin makas mevkiinde ulaşım sıkıntılarını yerinde tespit ile trafiğin daha akıcı ve rahatlaması için çalışmalarımız projelerimiz içerisinde yer almaktadır. Başlıca projelerimizin yanı sıra yaşanılabilir Aksaray için vatandaşlarımızında önerileri bizlere yol gösterici olacaktır. Bizler bu şehirde birlikte yaşıyor ise ortak amacımız Aksaray ve Yaşanılabilir Aksaray olmalı” şeklinde konuştu.
“Gönüller Hazır”
MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan resmi kurumlara yaptığı ziyaretlerde ise vatandaşların yoğun sevgi ve teveccühü ile karşılaştı. Onlarca vatandaş MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a başarılar dileyerek; “Gönüller Hazır, bu ‘Sefer’ tamam. Allah yâr ve yardımcın olsun. Bizlerin gönlüde, oyları da Sefer Alkan’adır. Bizleri yok sayanlara cevabımız elbette sandıkta olacaktır” ifadelerine yer verdiler.

 

Haber:Gökten Öztürk

Bu haber 820 kez okundu.
820 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 16:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.