30° Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ KAŞLI KIZILAYI ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Eylül 18, 2019 16:46 A A

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI VE MHP YÖNETİMİ KIZILAY AKSARAY ŞUBE BAŞKANI YUSUF ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray İl Sekreteri Musa Gül, Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Arslan, Yenikent Belediye Başkanı M.Emin Yumuşak,  Kızılay Aksaray Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler. MHP Yönetimin ziyaretinde Kızılay Kadın Kolları Yönetimide hazır bulundu.

Kızılay Aksaray Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk’ Başkan seçildikten sonra yapılan çalışmaları MHP’lilere anlattı. Yusuf Öztürk’ün başkanlığa geldikten sonra yaptığı faaliyetlerin çok güzel olduğunu belirten MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı Yusuf Öztürk’e başarılar diledi. Aksaray’da kan bağışının büyük olmasının altını çizen MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı

“Türk Kızlayının “Hayat Kurtar Yaşamları Değiştir” projesini canı gönülden destekliyoruz.Unutmamalıyız ki insan sağlığının korunmasında önemli bir girdi olan kanın tek kaynağı yine insandır. Bu açıdan kan bağışı insani bir görevdir. Karşılıklı yardımlaşma, dayanışma ve kardeşlik gibi insani duyguları yüksek olan Aksaraylıların bu onurlu görevi yerine getirerek kan bağışında bulunacaklarından kuşkum yoktur.” dedi.

Bu haber 3036 kez okundu.
3.036 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 16:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.