Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP MİLLETVEKİLİ KAŞLI’NIN 2020 YENİ YIL MESAJI

Aksaray Güncel - Aralık 31, 2019 11:32 A A

Olumlu ve olumsuz gelişmeleriyle, acı ve tatlı hatıralarıyla 2019 yılını geride bıraktık. Yeni umut ve beklentilerle 2020 yılına giriyoruz. Aksaraylı hemşerilerimin yeni yılını can-ı gönülden tebrik ediyor, barış huzur ve refah dolu yeni bir yıl diliyorum.

Yeni yılın, müreffeh bir geleceğe adım atılması yolunda dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesi; daha iyiye, daha güzele vasıl olmak için azim ve gayretlerimizi arttırması en büyük ümidimdir.

2020 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Ekonomik sosyal ve kültürel kalkınmanın bütün güzelliklerine ve imkânlarına sahip Aksaray’mızı layık olduğu seviyeye taşımak için her türlü fedakârlığı göstererek çok çalışmak en önemli görevimiz ve en büyük hedefimiz olacaktır.

2019 yılına dair yaşanan bütün olumsuzluklar ve müessif olaylar geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı asla engellememeli. Ülkemiz ve Aksaray’ımız sahip olduğu değer ve kazanımlar sayesinde yoluna emin adımlarla devam etmelidir.

Milletçe geldiğimiz bu noktanın kıymetini çok iyi bilmeli, gelecek nesillere ekonomik sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş huzurlu bir ülke bırakmak için büyük gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2020 yılının Türk-İslam Alemine, Ülkemiz ve Aksaray’ımız için güzel gelişmelere vesile olmasını temenni ediyor, bu kadim topraklarda huzur hâkim olsun diye toprağa düşen bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler dilyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Bu haber 634 kez okundu.
634 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.