Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP RÜZGARI ESİYOR

Aksaray Güncel - Mart 1, 2019 17:10 A A

SEÇMEN, SEFER ALKAN’I BAĞRINA BASTI
31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, seçim çalışmalarına devam ederken çarşı esnaflarına ziyaret etti.
Rüzgârlı Sokak ve Vehbi Bey Caddesi esnaf ziyaretlerinde bulunan MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan seçmenler tarafından yoğun ilgi ve teveccüh ile karşılandı. Tek tek esnafları ziyaret eden MHP Adayı Sefer Alkan’la vatandaşlar fotoğraf çekinmek için adeta birbirleri ile yarıştılar. ‘Gönüller Hazır’ sloganı ile seçime giren MHP Adayı Sefer Alkan; “Aksaray’ın terk edilmiş kaderini bizler projelerimiz ve çalışmalarımız ile adeta çağ atlatacağız. Amacımız tam anlamıyla hizmet alamayan şehrimizi daha ileri seviyelere taşıyarak birlikte yöneteceğimiz bir Aksaray için yola çıktık. Projelerimizden bazıları; Hamidiye, Minarecik, Zincirli ve Dere Mahallerimizde kentsel dönüşüm projelerimiz hazırladık. Şehrimizdeki çarpık yapılaşmayı önlemek ve şehrimizin ufkunun açılması için revizyon imar planlamamız hazır” ifadesine yer verdi.
“Projeleri İle Sefer Alkan Diyoruz”
MHP Adayı Sefer Alkan’a yoğun ilgi gösteren çarşı esnafı; “Aksaray’ın hak ettiği değeri MHP ile bulacağına inanıyoruz. Projeleri ile Aksaray’ı bir Aksaray daha yapacak aday ve gönlümüzde taht kuran MHP Adayı Sefer Alkan’ı Allah’ın izniyle 31 Mart’ta vereceğimiz oylar ile Aksaray’ı hizmet için 5 yıl emanet edeceğiz. MHP adayı Sefer Alkan’a vereceğimiz oylardan asla pişman olmayacağız. Allah’ın izniyle bu ‘SEFER’ başkan seçilecek” şeklinde konuştular.

Bu haber 738 kez okundu.
738 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 17:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.