24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

 MHP TAM KADRO SAHADA

Aksaray Güncel - Mart 6, 2019 14:10 A A

Mart yerel seçimlerine yaklaşıldıkça ipi göğüsleyen ve Cumhur İttifakının kanadı olan parti MHP sahada tam kadro çalışmalarını hızlandırdı.
Cumhur İttifakının kanadı olan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ile birlikte, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP İl Başkan Vekili Ferhat Birge, MHP Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri tam kadro sahada yer alarak esnaf ziyaretlerine devam etti.
Cumhur İttifakının kanadı MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a ve MHP’li heyete seçmenler yoğun ilgi göstererek; “Oyumuz Cumhur İttifakına tercihimiz bu Sefer’le MHP” dediler. MHP Adayı Sefer Alkan’ı Aksaray Belediye Başkanı olarak görmek isteyen vatandaşlar; “Çare Sefer’de. Artık gel seni bu Sefer Başkan yapalım. Aksaray’ın hak ettiği hizmeti MHP ile alacağını düşünüyor ve inanıyoruz. Aksaray’dan Cumhur İttifakından MHP’li vekil çıkardık ve pişman olmadık. Şimdi sıra Aksaray Belediyesi’ni 5 yıllığına MHP’ye Sefer Alkan’la emanet edeceğiz. Pişman olmayacağız. Bu Sefer oyumuzun rengi 3 Hilal’den yana olacak. Cumhur İttifakı kazanacak, MHP kazanacak. Allah’ın izniyle bizlerinde desteği ile 31 Mart Akşam’ı Aksaray Belediyesi MHP’li Sefer Alkan’a emanet olacak” ifadelerine yer verdiler.
“Allah’ın İzniyle Gönüller Hazır”
Vatandaşların ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Cumhur İttifakının kanadı MHP Adayı Sefer Alkan ise; “Bizler projelerimiz ile Aksaray’ın hak ettiği hizmeti gerçekleştirerek vatandaşlarımız ile birlikte tek sevdamız olan Aksaray’ı el ele vererek birlikte yöneteceğiz. Aksaray bizim gönül sevdamız. Ve sizlerin göstermiş olduğu ilgi ve alâka ile anladık ki; bu yönetim için Gönüller Hazır. Sizlerin Aksarayımız için düşünceleri ve önerilerini önemsiyoruz. Allah’ın izniyle 5 yıl boyunca projelerimizi gerçekleştirerek Aksaray’ı hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
Asenalar Yine Sahnede
Cumhur İttifakının kanadı olan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ile birlikte, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP İl Başkan Vekili Ferhat Birge, MHP Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri birlikte seçim çalışması yaparken, MHP’li kadınlar ise bir başka koldan çalışmalarını sürdürüyor. MHP’li Asenalar ise evleri ziyaret ederek çalışmalarını sürdürüyor. Aksaray’ın Asenalarını karşılarında gören vatandaşlar ise; “Gönüller Hazır, bu Sefer oyumuzun rengi 3 hilal, Başkanımız Sefer Alkan” dediler.
Cumhur İttifakının kanadı olan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ile birlikte, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP İl Başkan Vekili Ferhat Birge MHP Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri birlikte Aksaray belediyesi kitap konağı açılışına katıldılar. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan ve MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı açılış kurdelesini kestiler.

Bu haber 1104 kez okundu.
1.104 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.