Açık
  • EURO
  • DOLAR

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Aksaray Güncel - Mart 11, 2019 11:25 A A

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın Hacılar Harmanı Mahallesindeki mahalle toplantısı miting havasında geçti. Yüzlerce mahalle sakini “Oyumuz 3 hilale, başkanımız Sefer Alkan” diyerek slogan attı.

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan haftasonu Hacılar Harmanı mahalle sakinleri ile buluştu.

Miting havasında gerçekleşen açık hava toplantısında mahalle sakinlerinin Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan’a yoğun ilgi gösterdi. Yüzlerce kişinin katıldığı programa MHP Aksaray il başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, MHP Aksaray belediye meclis ve il genel meclis adayları katıldı. Miting havasında geçen mahalle toplantısının açılış konuşmasını MHP Aksaray il başkanı Mustafa Çölkesen yaptı. Çölkesen yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; ” Öncelikle bizlere bu fırsatı tanıyan Fatih Kıyak ve Aytekin Kıyak kardeşlerime teşekkür ederim. Hacılar Harmanı Mahallesi sakinleri olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Burada da görüldüğü gibi Allah’ın izniyle 31 Mart akşamında Aksaray’da MHP ile sefer Alkan Saray belediye Başkanı olacak. Işte burada görüyoruz ki Gönüller Hazır. Bu Gönüller şehri ehline emanet edecek.”

” Aksaray’ı Birlikte Yöneteceğiz”

MHP İl Başkanı Çölkesen’in konuşmalarının ardından söz alan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan;”Bizlere bu programı düzenleyen Fatih Kıyak ve Aytekin Kıyak’a ve bu programda yalnız bırakmayan gönüllere teşekkür ederim. Allah izin verirde hayırlısı ile Aksaray Belediye Başkanı olarak tek sevdamız Aksaray’ı el ele vererek birlikte yöneteceğiz. Bugün burada söylediklerimizi yarın göreve geldiğimizde unutmayacağız. Aksaray için ve şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntısına çözüm için varız. Ekonomiden, sosyal aktiviteye şehrin her alanında yenilikler yaparak Aksaray’ın hak ettiği değeri kazanması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“Şehircilik Bizim İşimizdir”
Mahalle sakinlerinin destek sloganları ile sık sık konuşması kesilen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan; “Harita yüksek mühendisi olmam nedeniyle şehirciliğin ne olduğunu, Şehircilik yapılaşmasının nasıl yapılacağını çok iyi biliyorum. Aksaray’ın şehirleşme konusunda hazırlamış olduğumuz projeleri hayata geçirerek yaşanılabilir bir Aksaray için kollarımızı sıvadı. Allah’ın izniyle ve sizlerin desteğiyle bizler 31 Mart akşamı Aksaray Belediye Başkanı olarak bu şehri yönetmeye ve daha ileri gitmek için çalışmalarda bulunacağız” şeklinde konuştu.

“Hacılar Harmanı Sefer’i Başkan İlan Etti ”
Yüzlerce vatandaşın katıldığı ve miting havasında gerçekleşen mahalle toplantısında vatandaşlar MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a yoğun ilgi gösterdi. Sefer Alkan’ı seçimlere 20 gün kala Belediye Başkanı ilan eden Hacılar Harmanı mahalle sakinleri; “Bizler inanıyoruz ki, Hacılar Harmanı’nda yaşanan bu manzara her mahallede seçim gününe kadar kar topu misali büyüyerek devam edecektir. Gönüller 3 Hilal için Sefer Alkan’a tam destek vereceğine inanıyoruz. Sefer bizden, zafer Allah’tan” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1134 kez okundu.
1.134 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.