Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MHP’DEN TACİN MAHALLESİNDE GÖVDE GÖSTERİSİ

Aksaray Güncel - Mart 27, 2019 12:48 A A

AÇIK HAVA TOPLANTISINA YÜZLERCE SEÇMEN KATILDI
“GÖNÜLLER HAZIR. GÖNÜLLERE GİRDİK”
“AKSARAY BELEDİYESİ’NE SU FATURASI YATIRMAYANLAR AKSARAY’I YÖNETEMEZ”

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan Tacin, Taşpazar ve Hacılar Harmanı Mahallesi ortak açık hava toplantısında, gönüllere hitap etti.
Tacin Mahallesinde gerçekleşen programa, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan, MHP Kadın Kolları Başkanı Neriman Fidan ve yüzlerce vatandaş katıldı. Açık hava toplantısının açılış konuşmasını MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptı. Çölkesen konuşmasında; “Aksaray’da yaptığımız çalışmalar sonucunda görüyoruz ki; değişime hazır. Allah’ın izniyle bu değişim 31 Mart akşamı Sefer Alkan ile MHP’den yana olacağını görüyoruz. Kalan süreler içerisinde çalışmalarımıza ilk günkü gibi çalışarak seçim akşamını sabırsızlıkla bekliyoruz. 31 Mart akşamı Meydanda buluşmak üzere” dedi.
“Gönüller Hazır’ Dedi. Gönüllere Girdi”
Açılış konuşmasının ardından söz alan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ise; “Görüyorum ki; Tacin, Taşpazar, Hacılar Harmanı’nda gönüller hazır. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı Aksaray ehline emanet. 10 yıl önce bu alana Aksaray belediye başkan adayı olarak geldiğimde bu kalabalığın yarısı var iken, bugün bakıyorum da sizlerin sahip çıktığı gibi Aksaray Sefer Alkan’a sahip çıkarak tam destek verdiğini meydanlarda görüyoruz. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamında 5 yıl boyunca sizlere hizmet etmek için Sefer Alkan 114 gündür sahada çalışmalarını anlatarak ‘Gönüller Hazır’ sloganı ile gönüllere girdi. Bu kalabalığı göremeyen bazı siyasi partiler bugün burada olsa gönüllerin hazır olduğu Tacin Mahallesini kıskanırdı. Bugün burada olanlar Pazar gününü bekleyerek sandıktan MHP Adayı Sefer Alkan’ı başkan yapmak için çalışıyor” dedi.
“Hayatında Bir Defa Aksaray Belediyesi’ne Su Faturası Yatırmayanlar Aksaray’ı Yönetemez”
MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Biz MHP olarak seçimlerin sandıkta değil, gönüllere girerek gönüllerde kazanacağını düşünüyoruz. Bizler sizlerin gönüllerine talibiz. Bir şehir plancısı olarak 20 yıldır Aksaray’da harita kadastro mühendisliği yapmaktayım. Belediye Meclis üyeliği yaptım. Bir belediye başkanını halkının siyasetini, halkının ekonomisini bilmesi gerekli. Ve daha da önemlisi halkını tanıması lazım. Aksaray’ımızı bilmeyen, Aksarayımızı tanımayan bir kişi belediye başkanlığı yapamaz. Aksaray artık tesadüflere bırakılamaz. Aksaray sevdası olmayan Aksaray’ı yönetemez. Hayatında bir kere olsun Aksaray’lı bir kardeşimizin cenazesine katılmamış, Aksaray’da bir kardeşimizin düğününe katılmayanlar Aksaray’da Belediye Başkanlığı yapamaz. Belediye Başkanı o şehrin acısını paylaşacak, mutluluğunu paylaşmalı. Hayatında bir defa olsun Aksaray Belediyesi’ne su faturası yatırmayanlar, Aksaray Belediyesi’nin yerini bilemeyenler Aksaray Belediye Başkanlığı yönetemez” ifadesine yer verdi.
“Hastane Binasının Alanında Yer Alan Pis Kokuları Gidereceğiz”
MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Aksaray Belediyesi’nin hizmetlerinin hızlı, kaliteli ve ucuz olmasıyla birlikte tek sevdamız Aksaray’ı marka şehir yapacağız. Allah nasip ederse seçimlerden sonra Aksaray’ı marka şeir yapmaya burada sizlerin huzurunda söz veriyorum. Aksarayımızın en büyük sorunu, bir yanında Aksaray’ın çöplerinın toplandığı katı atık deposu, diğer yanında ise Aksaray’ın bütün kanalizasyonun biriktiği foseptiklerinin bulunduğu çukurun arasında kalan hastane binası var. Hiç hastane yapılacak yer bulamadınızda buraya mı yaptınız? Hastanenin buraya yapılmasını uygun görenlere sandıkta gereken cevabı vereceğinizi biliyorum. İlk yapacağımız; 30 Milyon bedel ile hastanenin yanında bulunan çöplerin biriktiği katı atık deposunu taşıyacağız. İkincisi ise bedeli 70 Milyon lira olan sıvı ayrıştırma deposunu taşıyacağız. 100 Milyon Lira harcayarak Hastanemizi sizlerin daha rahat hizmet alacağı bir alana dönüştüreceğiz” şeklinde konuştu.
“Halkımızın Güvenliği Ön Planda”
MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Parklarımızda ışıklandırma ve mobese kameralarının olmaması birçok tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Allah’ın izniyle Aksaray Belediye Başkanı olmam dahilinde bütün parklarımızın ışıklandırma sistemleri ve Mobese kameraları ile güvenliği ön plana çıkararak, Aksaray Belediyesi Zabıta ekipleri de bu parklarımızda devriye atacak. Bizler için halkımızın güvenliği ön plandadır” dedi.

Bu haber 2089 kez okundu.
2.089 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.