12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

MİLLİ BEKA HAREKETİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Aksaray Güncel - Nisan 18, 2019 15:45 A A

MİLLİ BEKA HAREKETİ AKSARAY İL BAŞKANI ARİF APARİ VE YÖNETİMİ AKSARAY ŞEHİT AİLELERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKAN HÜSEYİN KOÇAK’I ZİYARET ETTİ.

Milli Beka Hareketi Aksaray Teşkilatı Aksaray Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Koçak’la bir süre görüştü. Çok güzel geçen ziyarette Milli Beka Hareketin ne olduğu anlatılarak şehitlerin yaptıkları mukaddes görevin ne olduğunu anlattı. Milli Beka Aksaray Başkanı Arif Apari sitemize yaptığı açıklamada “Şehitlerimizin emaneti olan ailelerimizin her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bugün bu topraklarda rahatça yaşamamız, şehitlerimizin sayesindedir. Bu cennet vatanda yaşamanın bedelini şehitlerimiz canlarıyla ödedi. Bizlerin de yegane vazifesi şehitlerimizin bize emaneti olan ailelerine sahip çıkmaktır. Bütün imkanlarımızla her zaman şehit ailelerimizin yanında olacağız. Şehitlerimiz canlarını bizler için verdi, şehitlerimizin emanetti olan çocukları ve eşleri de bize emanettir.” dedi.

Aksaray Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Koçak Milli Beka Hareketi Aksaray Teşkilatının ziyaretlerinden memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Bu haber 1254 kez okundu.
1.254 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.