18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

NAKKAŞ MAHALLESİNDE KADIN AKTİVİTE MERKEZİNİN TEMELİ ATILIYOR

Aksaray Güncel - Mart 12, 2020 08:03 A A

Aksaray Belediyesi, Nakkaş Mahallesinde hanımların çok amaçlı olarak kullanabileceği Kadın Aktivite Merkezinin temelini atıyor.

Aksaray Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan Nakkaş Kadın Aktivite Merkezinin temel atma töreni daha önce Suriye’nin İdlip bölgesinde askerlerimize yönelik yapılan hain saldırı sonrası ertelenmişti. Ülkemizi yasa boğan şehit haberleri üzerine ertelenen Nakkaş Mahallesi temel atma töreni 13 Mart Cuma günü saat 14.00’da Nakkaş Spor Tesisleri yanında gerçekleşecek.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, halkın istek ve talepleri doğrultusunda şehre vizyon katacak yeni projelere imza atıyor. Hanımların talebi değerlendirerek yeni bir aktivite merkezinin yapılması yönünde çalışma yürüten Başkan Dinçer, Nakkaş Mahallesine yapılacak Kadın Aktivite Merkezi için Cuma Günü (13.03.2020) saat 14.00’da temel atma töreni düzenleneceğini açıkladı.

Başkan Dinçer, yeni yapılacak Kadın Aktivite Merkezi temel atma törenine Aksaraylıları davet etti. Yeni Aktivite Merkezinin Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Hanımların birçok etkinliği yapabilme fırsatı elde edecekleri Kadın Aktivite Merkezinin Nakkaş, Hasas, Küçük Bölcek ve çevre mahallelerde oturan hanımlara da hizmet vereceğini açıklayan Başkan Dinçer, “Şehrimizdeki Kadın Aktive Merkezlerimiz çok beğenildi. Hanım kardeşlerimizden bu yönde yoğun talep aldık. Aktivite Merkezini Nakkaş, Hasas, Küçük Bölcek Mahallelerine hitap edebilecek bir noktada hayata geçiyoruz” ded

Bu haber 839 kez okundu.
839 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.