Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÖLMEDEN ÖNCE HAYALİ KLİP ÇEKMEKTİ

Aksaray Güncel - Temmuz 7, 2019 21:44 A A

 

Aksaraylı olan ve İzmir’de yaşayan Emine Kurt göğüs kanserine yakalanınca ümidini kesmedi ve hayata tutunmak için yaşamaya başladı. 15 Yaşındaki kızı ile birlikte yaşayan Emine Kurt’un sesi çok güzeldi. Türk Halk Müziği hayranıydı. Facebook sosyal medyada Çağlar Gündoğdu’nun canlı yayınını seyrettikten sonra hayali gerçekleşti.

Sitemizde bir açıklama yapan Emine Kurt şunları söyledi. “1976 Aksaray doğumluyum 5 yıldır kanser tedavisi görüyorum. Şu an 3. Evrede ve kanser tedavim sürmekte, çocukluğumdan bu yana en büyük hayalim alıp mikrofonu milyonların önünde şarkı söylemekti. Ölmeden önce yapacaklarım listesi arasında bulunan bu hayalimi Çağlar Bey gerçekleştirdi. Bu benim çocukluk hayalimdi gerçekleşeceğini hiç sanmıyordum. Ta ki 46 Çağlar karşıma çıkana kadar. Tesadüf sonucu internette canlı yayınını gördüm. Hiç tanımadığım halde merak edip girdim. Sağ olsun kabul etti. Kanser hastası olduğum içinde maalesef yarışmalarda kabul edilmedim. Ama Çağlar bey kabul etti. Ona çok teşekkür ediyorum. Saygıdeğer Hüseyin Usta büyük destekçilerimden birisi. Ömer Baki Karakılıç, Salih Sakarya, Usta sanatçı ve müzik adamı Polat Akarçay’a, Aranjör Sedat Sakarya, Turgay Ceylaner ve  Elif Ceylaner, Yeşim Vatansever, ve tüm ekibe çok teşekkür ederim. O BİR STAR AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR ederim iyi ki varlar. Ben de artık O BİR STAR AİLESİYİM. Çocukluk hayalim, imkansız hayalimi gerçekleştirdiler. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Çağlar Gündoğdu “ Öyle bir aileyiz ki paranın pulun geçmediği, insanlığın saygının dürüstlüğün, adamlığın bahsedildiği bir ekip biz sizin kanser hastası olmanızdan dolayı acıyarak ya da sizi rencide edercesine ay diyerek değil, sizin aslında morale , gülmeye insanların sizlerin gerçekten destek vermesine ihtiyaç olduğunu düşünerek Sevgili Hüseyin Usta. Adam gibi adam. Kendisiyle görüşerek biz size direk single klip ve video yaparak müzik dünyasına profesyonel olarak, sokmaya karar verdik. Çünkü sizin gülmeye sizin morale sizin sevilmeye ihtiyacınız var”  dedi.

Bu haber 3416 kez okundu.
3.416 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 21:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.