Açık
  • EURO
  • DOLAR

ONLAR HER YERDE

Aksaray Güncel - Kasım 28, 2020 10:04 A A

Bugünkü yazımda sağlık çalışanlarını ele alacağım. Bakın ülkemzide her gecen gün artan vaka sayıları karşısında  ne yazık ki öneri kulak arkası yapmaya devam ediyoruz.

Bakın dün akşam sağlık bakanı ülkemizde 170’in üzerinde vatandaşımızın koranavieüsse yenik düştüğünü ve hasta sayısında da ciddi oranda artış olduğunun altını çizdi.

Ülkemizde sağlık çalışanları canlarını hice sayarak var güçleriyle hastalarımızın yanında olmaya devam ederken ülkenin birçok yerinden sağlık çalışanlarına ne yazık ki şisddet uygulanmaya devam ediyor.

Onlar evlerini, çocuklarını ve ailelerini bizler sağlıklı olalım diye derk eden bu insanlara kalkan eller kırılsın diyorum.

Bakın bakanlığın yeni talimatı doğrultusunda sağlık çalışanları gece gündüz demeden sosyal mesafe, hijyen ve maske konusunda uyarılar yapmaktalar. Bu nedenlede gerek sağlık çalışanları, gerekse emniyet, ve zabıtalarımız gün boyu denetimlerini artırarak çalışmalarını devam ettirmekteler. Bizlere düşen görev ise uyarıları dikkat almak. Bakın bakanlık ne diyor sokakta sigara içilmeyecek, içmeyeleim, maske takılacak takalım, toplu yerlerden uzak durun duralım, işte biz bunları yaparsak bu virüs denen illeti hep beraber yeneriz ve mutlu ve sağlıklı yaşana bilir bir şehir oluruz.

Bu haber 486 kez okundu.
486 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.