Açık
  • EURO
  • DOLAR

ORTA REFÜJ ÇALIŞMALARI EBULFEYZ ELÇİBEY CADDESİNE RENK KATTI

Aksaray Güncel - Mayıs 8, 2020 12:48 A A

Aksaray Belediyesi ekipleri, Ebulfeyz Elçibey Caddesinin estetik bir görünüm kazanması için cadde boyunca uzanan orta refüjde çalışma başlattı.

Belediye ekipleri, Şehrin en işlek caddelerinden olan Ebulfeyz Elçibey Caddesinde bulunan orta refüjün hoş bir görünüm kazanması için yapılan çalışmalar caddeye renk kattı. Çalışmalar kapsamında caddede bulunan orta refüj karo taşlarla ve beyaz taşlarla döşenerek estetik bir görünüm kazandırılmış oldu.

Korona Virüs tedbirlerinin kalkması ile yoğun olarak kullanılacak olan Ebulfeyz Elçibey Caddesinde yapılan çalışma Cadde esnaflarınca ve çevrede bulunan vatandaşlar tarafından takdir topladı. Çevrede bulunan vatandaşlar, Korona Virüsle mücadelenin sürdüğü bugünlerde yerel yönetimler olarak çalışmaların aksatılmadan devam ettiren Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve ekibine teşekkür ettiler.

Şehri güzelleştirmek ve vatandaşlara nezih ortamlar sunabilme gayreti içerisinde çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesinin şehre estetik görünüm kazandırmak için kent merkezinde birçok noktada çalışma yapıldığının ve çalışmaların aralıksız sürdürüleceğinin bilgisi yetkililerce paylaşıldı

Bu haber 742 kez okundu.
742 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.