Açık
  • EURO
  • DOLAR

ORTAKÖY İLÇESİNDE AYLIK İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Aksaray Güncel - Ekim 9, 2020 07:01 A A

Aksaray Valiliğinin, ilçelerin ihtiyaçlarının yerinde tespiti, taleplerin belirlenerek doğru çözümlerin üretilmesi amacıyla başlattığı aylık istişare toplantısı Ortaköy ilçesinde gerçekleşti.

Her ay yapılan aylık istişare ve değerlendirme toplantısı için Ortaköy İlçesine giden Vali Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve kurum müdürleri, İlçe merkezinde vatandaşlarla sohbet edip esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı ali Rıza Özdemir, Ortaköy İl Genel Meclis Üyeleri tarafından ilçe merkezinde karşılanan Vali Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, Ortaköy Kaymakamı Rasim Belge’yi ziyaret etti.

Yerinde tespit, yerinde çözüm ile ilçe, belde ve köylerin taleplerinin belirlenerek kamu hizmetlerinin herhangi bir aksamaya meydan verilmeden sunulacağını ifade eden Vali Hamza Aydoğdu, ilçe ve ilçeye bağlı köylere ait taleplerin değerlendireceğini bildirildi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, aylık gerçekleşen istişare toplantılarında her kurumun ortak bir paydada buluştuğunu belirterek birlik ve beraberliğin daha iyi pekiştiğini vurguladı.

Ortaköy’ün ihtiyaçlarının belirlenmesi için yapılan istişare ve değerlendirme toplantısında muhtarların talepleri ele alındı. İlçeye bağlı Belde Belediye Başkanları toplantıda hazır bulundu. Toplantının ardından ilçenin hizmet sahaları yerinde incelendi.

Bu haber 443 kez okundu.
443 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.