Açık
  • EURO
  • DOLAR

ORTAKÖYLÜLERİ HİÇE SAYAN BİR BAŞKAN

Aksaray Güncel - Mart 16, 2019 16:39 A A

14 Marta kadar yazmayacağımı belirtmiştim ama artık yazmak lazım. Aksaray’ın merkez nüfüsu 220 bin. Bunun 50 bin kişisini Ortaköylüler oluşturuyor diğer kalanı da Amaratlılar sanırım. Niye mi çünkü Aksaray’da yaşayan 50 bin Ortaköylüyü hiçe sayan bir Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve ekibi… Aslında Cumhur İttifaka en çok yardımcı olan Hüseyin Altınsoy MHP’liler kendisine çok teşekkür ediyor. Ak Partiyi 7-8 gruba böldüğü için. İl Genel Meclis Adayları  ve Belediye Meclis Adaylarında Ortaköylülere yer vermeyen bir başkan. Ortaköylüler derneğine de gittiniz mi acaba sayın Ak Parti İl Teşjkilatı.

Bugün geceyi atlattıktan sonra topu topu 14 gün kalıyor…. Dün alacağını aldın Altuntaş otelde hala ders çıkarmıyorsun. Bizi gördüğün halde saklanıyorsun acaba neden ? MHP Genel Başkanı Dr Devlet Bahçeli’nin Aksaray Mitingine katılmadığınız gibi biz Cumhur İttifakta yokuz diyerek açıklama yapıyorsun… Ne de olsa seni Belediye Başkan adayı göstermediler diye. İl Başkanlığına geldin kimleri yanından uzaklaştırdın seni oraya getirenlerle düşman oldun. Tabiki sen siyasetin içinden geldin çok iyi bilirsin.

Ak Parti Genel Merkezine çağırılıp fırça yiyen ben değilim sen ve ekibin.. Bu böyle oldukça MHP Aksaray Belediye Başkanı Sefer Alkan olacak inşallah sende aval aval bakacaksın. Mevcut Aksaray Beleidye Başkanı Sayın Haluk Şahin Yazgı seni programlara çağırdığı halde bizi çağırmadılar diye şikayet ediyormuşsun çocuk olma Allah aşkına..

Benim Haluk Şahin Yazgı ile özel bir husumetim olduğunu çok iyi biliyorsun. İstanbul’dan geldikten sonra şahsi olarak muhatap olmadığımı da biliyorsun.. Ama şunu unutma sen de bir gün yalnız kalırsın yanında kimse olmaz evden işe işten eve gidersin

Bu haber 1336 kez okundu.
1.336 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 16:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.