Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Rekor Oyla Geleceğiz

Aksaray Güncel - Şubat 7, 2019 14:14 A A

 

 

Soğuk havada seçmenin verdiği sevgi ve ilgi ile sıcaklıkla ısındıklarını söyleyen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, “Zaman MHP Zamanı, Zaman Milliyetçi Hareket Partili Aksaray Belediyesi zamanı. MHP’ye sadece Aksaray’da değil ülkenin tüm şehirlerinde ilgi olduğunu ve 20 yıl aradan sonra nasıl 1999’da MHP İç Anadolu Bölgesinde birinci parti oldu ise 31 Mart 2019 tarihindeki seçimlerinde de MHP rekor oylarla hem İl Genel Meclislerinde hem de belediye meclisleri, Belediye Başkanları ile yerel yönetimler MHP’lilere verilecektir. Halkımızda ki bu isteği bu talebi görüyoruz” dedi.

 

MHP’nin Darbeden Sonra Nasıl Durduğunu Halkımız Biliyor

 

Alkan, Milletimizin 15 Temmuz Hain darbe girişiminden sonra MHP’nin ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ülkenin bekası için önce ülkem  sonra partim ve ben desturu ile yoluna devam ettiğini ve bunu da çok iyi takip eden halkımızın MHP’yi Aksaray’da 50 Bin oyla bir milletvekili çıkardığını, 31 Mart seçimlerinde de köylerde, beldeler de ve ilçelerde ve Aksaray Merkezde üç hilalin altına Evet Mührünü basarak destek vereceğine inandığını söyledi.

 

Proje Ve Kadrolarımızla Hazırız

 

Vatandaşlarımızın MHP’nin projelerini çok beğendiğini ve uygulanabilir projeler olduğunu söyleyen Alkan, Projelerimizle, kadrolarımızla,  Aksaray’ımızı her birimini yönetmeye hazırız. Cumhur İttifakındaki duruşumuzla Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile uyumu ile artık MHP kadroları 31 Mart’tan sonra göreve gelecektir” dedi.

 

Gönüller Hazır Biz De Hazır

 

Aksaray’da sanayi de seçmenlerinde gösterdiği sevgiden ve ilgiden memnun olduklarını söyleyen Alkan, 31 Mart’a kadar dokunmadık gönül, görüşmedik vatandaşımız kalmayacak. Aksaray’da iktidar için 24 saat çalışmaya hazırız. Vatandaşlarımız kapılarını açık bıraksınlar, her kapıyı çalmaya, her gönüle dokunmaya geliyoruz” dedi. MHP Basın

 

 

Bu haber 1628 kez okundu.
1.628 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 14:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.