24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

SEFER ALKAN BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Aksaray Güncel - Mart 20, 2019 15:47 A A

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YÖNETECEĞİZ
MHP Aksaray belediye başkan adayı Sefer Alkan,  seçimlere Kısa bir süre kala  birliktelik vurgusu yaparak; ” Aksaray’ı hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
3,5 ayı aşkın süredir seçmenlerle birlikte olmaya çalışan çalmadık kapı değmedik Gönül bırakmayacağız  düşüncesi ile 31 Mart seçimlerinde çalışmalarını yürüten MHP Aksaray belediye başkan adayı Sefer Alkan
Belediye Başkanı seçilmesi dahilinde  yaptığı basın açıklamasında “Her görüşe ve düşünceye  saygı gösterip Aksaray’ı  elbirliği ile yöneteceklerini” ifade etti.  Seçmenlere her  konuşmasında  aksaray’ın hak ettiği hizmeti birlik ve beraberlik içerisinde olabileceği  mesajını veren MHP aksaray belediye başkan adayı Sefer Alkan; “Aksaray’da sizinle birlikte sorunları,  sıkıntıları  birlikte yaşayan bilir”  dedi.
MHP aksaray belediye başkan adayı sefer Alkan  yaptığı basın açıklamasında şu sözlere yer verdi;”Doğup, büyüdüğüm ve içinde yaşadığım Tek Sevdam Aksaray’a hizmet etmek için aday olduğum Aksaray Belediye Başkanlığını Allah bize nasip ettiğinde inşallah birlikte yöneteceğiz. Belediyenin yönetiminde her vatandaşımızın önerisi ve teklifi bizim için çok kıymetlidir. Herkesi dinleyecek, her fikre açık bir yönetim sergileyeceğiz.
Bizim Başkanlığımızda Aksaray’ın çehresi değişecek, hep söylenen ancak gerçekleşmeyen “ İç Anadolu’nun Yıldızı” olacak inşallah.”
Aksaray’da yaşayan tüm vatandaşlarım sorun, ihtiyaç ve dertlerinin çözümü noktasında Belediyemizin tüm imkânları ile gece gündüz durmadan, yorulmadan, bıkmadan çalışacağız.
Projelerimizin tamamını belli takvim içerisinde tek tek gerçekleştireceğiz, Aksaray artık çevre illerin örnek aldığı bir İlimiz olacak, Allah’ın izni ve kıymetli Aksaraylı hemşerilerimizin destekleri ile 1 Nisan 2019’dan itibaren yeni bir Aksaray için çalışacağız.”

Bu haber 1057 kez okundu.
1.057 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.